• Takže když piju víno do půlnoci,tak játra netrpí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Takže když piju víno do půlnoci,tak játra netrpí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Takže když piju víno do půlnoci,tak játra netrpí?

  • Kdyz piju-tak piju



    Další informace


    Proč se mi chce kakat, když piju teplé mléko?



    Další informace


    Proč jsou prvního ledna zavřeny obchody, nepracuje se je státní svátek?Aby se vystřízlivělo po silvestrovské půlnoci



    Další informace


  • Něco mi prožralo na Liriope muscari listy,takže jsou děravé a žloutnou.Přsto má na květ.Co je to za škůdce?



    Další informace


  • Jatra vs bolest



    Další informace


  • Když piju alkohol, podle čeho se dá poznat, že už mám dost a měl bych si dát kafe a jít se domů vyspat?

    a href"http://radnice.roudnicenl.cz/VismoOnline_ActionScripts/Image.aspx?id_org14164 id_obrazky3183" rel"nofollow" http://radnice.roudnicenl.cz/ hellip /a

    Další informace


    Snědli byste játra ledního medvěda?

    Chtěli byste je ochutnat?

    Další informace


  • Proč to na ukrajinské verzi Odpovědí vypadá jak na hřbitově těsně po půlnoci?

    Čas od času zahlédnete ducha odpověď.KDO se tak neúnavně ptá?Doplňuji:Třeba je to tak.Ale KDO SE TEDY PTÁ?

    Další informace


  • Jak zaplatit převodem v Kč za program při nákupu přes web? Více viz níže.

    ... zato jsou možnosti eura atd. Je možné to zaplatit českejma korunama? jakože, já to prostě beru měnu ve virtuálním stavu, a tudíž to nevidím tak, jako že je česká virtuální měna nebo euro virtuální měna, jen jedna, virtuální a pak při výběru se to převádí na měnu, co platí v daném regionu, no a hle tak to asi není. Takže co mám udělat? Chápete-li mě

    Další informace


  • Prý o půlnoci nestraší?

    Teď na mne z reklamy vyskočil nějaký kandidát z Brna, a zkazil mi myšlenky ze sexy-otázek. Taky vám tam běhá?Doplňuji:No a už mi ho začíná být líto, takhle vypadat a jěště jenom kvůli mě platit reklamu!

    Další informace