• Tatínek je šestkrát starší než syn. Za dvacet let bude tatínek dvakrát starší než syn. Kolik let je tatínkovi a kolik sy - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Tatínek je šestkrát starší než syn. Za dvacet let bude tatínek dvakrát starší než syn. Kolik let je tatínkovi a kolik sy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Tatínek je šestkrát starší než syn. Za dvacet let bude tatínek dvakrát starší než syn. Kolik let je tatínkovi a kolik sy

 • Vidím to :Jednou v minutě dvakrát za moment ale jednou za milion let


  Opravdu můžeme nyní změnit jakkoukoliv zdravotní pojišťovnu až dvakrát ročně?


  Dvakrát nelze vstoupit do téže řeky...a tak me tak napadlo Proc ne ?


 • tak pet,deset,dvacet let starou jakou mate vy?


 • Jak byste postupovali - dodání zboží dvakrát?

  Jak byste postupovali v mém případě - jde o dodání zásilky. V srpnu jsem příteli objednala dárek z Německa (oblečení). Balík přišel po měsíci ale ne s věcí, kterou jsem objednala. Balík jsem vrátila a po dalším cca měsíci mi přišlo zboží správné. Po další době jsem před dveřmi domu (máme zamčenou zahradu – klíče v brance – na zahradě máme velkého psa) našla balík od stejné firmy, ve kterém bylo znovu zboží, které už jsem ale měla doma. Problém ale je, že pes roztrhal balík i s oblečením, které bylo uvnitř. Nikdo od doručovací služby nevolal, že mi mají něco doručit. Co když se teď firma ozve s tím, že zboží chce zpět, když jsem vlastně ani balík nepřevzala – nic nepodepsala?
 • software pokerstars- lze ho nejak mit otevreny dvakrat?


  outlook 2010 - maily se přijímají dvakrát- z každé sítě jednou


  Už dvakrát jsem se ptal

  Kde si můžu vyrobit stránky ZADARMO! ZADARMO!Ne jen 30ti denní a platit 1500kč ročně, nebo webhosting zdarma ale doména ne.Doplňuji:webnode je sice zdarma ale pracuje se stím jak s polenem a nejde nic změnit.
  PHP - výpis z databáze se vypisuje dvakrát


 • Priklad pravniho principu - Ne bis in idem, „ne dvakrát o tomtéž“..

  Takhle je to na wikipedii Ne bis in idem je právní princip „ne dvakrát o tomtéž“, znamenající, že nelze rozhodovat dvakrát o téže věci. Muzete nekdo svymi slovy s prikladem vysvetlit???DikyDoplňuji:Diky vsem za odpovedi, ale nevidim tu zadny priklad, kdy tento princip plati....
  Pokud by někdo šel do vězení na 20 let a po deseti letech by zemřel, strávil by daný čas člověk ve vězení i po smrti?

  poznámka: Myslím v posmrtném životě.
  Od kolika let je možné se sám uspokojit tam dole ? Od 15 let jako s druhým pohlavím nebo až od 18 let?

  myslím, že už jsi to prošvihl
  Může být na jeden byt zástavní právo smluvní dvakrát? Tedy hypotéka plus zastavení bytu na další úvěr družstvu?

  Družstvo opravilo dům, ve kterém je byt v os. vl. a chce úvěr buď splatit hned, nebo zastavit byt družstvu na 20 let a splácet. Ny bytě je ale už jedna hypotéka.
 • Proč se říká, že pod stromy prší dvakrát?

  Protože jednou prší pod nimi při dešti a podruhé když déšť ustane, tak pod stzromy stále padá voda z listí nebo jehličí.
 • myslíte si , že když propadne dítě v první třídě dvakrát po sobě že je to normální ?

  Doplňuji:Podotýkám ( romské národnosti !!!)
  Poradíte, na co má přítelkyně nárok podle popisu situace v dodatku?

  Původní neotázkanárok na slehnutí žili jsme spřitelkyní ve společné domácnosti paní odešla i sdětima dětem je dvacet měs. žádá o příspě vek ma nárok a po jakou dobu když jsme měli společnou domácnost a po jakou dobu,a musí prokázat náklady, děkuji
  Poradíte, jak vyřešit problém, který se týká vztahů mezi otcem a synem?

  Syn nechce na svém baráku v 38 letech nic dělat- jen to nejnutnější- a vadí mu, když se snažím ho udržovat já.Žije jenom zaměstnáním a po práci zábava, to ale na chalupě nejde. Velké prostory, zahrady, úklid, zvířectvo-sušení sena a jiné věci. Když ve svých 65 letech mám všeho plné zuby, on si domů vodí návštěvy a já se po práci ani nevyspím. Mohl bych barák na dobro opustit, ale je mi líto vložených nemalých peněz, které by se změnily v nic. Jak s toho ven? Co s touhle situací dělat?Původní neotázkaVZTAHY SYN OTEC. Po našem,celoživotním snažení a všech úsporách máme vesnické stavení na slušné úrovni.Dostal ho syn.JAK MI NEMÁ BÝT LÍTO PENĚZ? ZA ČTYŘI ROKY, CO SYN PŘEBRAL BARÁK DO SVÉHO UŽÍVÁNÍ SE VŠE VRACÍ DO DOBY, KDY JSME MY BARÁK PŘEBÍRALY A KDY NA NĚM NEBYLA ZDRAVÁ ANI STŘECHA. ČTYŘICET LET PRÁCE, VŠECHNY ÚSPORY A ZA SVÉHO ŽIVOTA SE MÁM OPRAVDU V KLIDU DÍVAT, JAK TO BYLO NA NIC? OPRAVDU, BYLO TO NA NIC, KDYŽ S TOHO STEJNĚ NIC, PRO DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ RODU NA CHALUPĚ NEZBUDE.DŮM JE O STO LET STARŠÍ NEŽ JÁ.
  Můj syn se pohadal z babičkou? Nebaví se spolu 5 let?Nedá se mu to rozmluvit? Asi sem nezvlád výchovu

  Do dneška nenašly k sobě cestu jak vyřešit spor.Ják se sní pohádal tak jí řekl mezi dveřma ji řekl že at nepočíta že jí pujde na pohřeb.Babička leží v nemocnici a je mu to jedno.Mám strach že to opravdu udělá že nepujde ani na ten pohřeb.
  Když má někdo dvě jména, slaví také dvakrát jmeniny?

  U nás se jmeniny nikdy neslavily, tak nevím :)
 • Jak lze rozumět příměru Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet?

  Pardon, přehlédl jsem.