• Tejpovat natáhlé vazy v koleni? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Tejpovat natáhlé vazy v koleni?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Tejpovat natáhlé vazy v koleni?

  • Dáva se jmelí do vazy voda?



    Další informace


  • Nová spojka-výměna na koleni - felicie



    Další informace


  • Voda v koleni?



    Další informace


    Bolest v koleni



    Další informace


  • Jak dlouho roste růže kterou si koupíme domů do vázy?

    Pravděpodobně roste několik měsíců, než je k řezu. Keře růží se ale pěstují a opečovávají roky. Jinak taková růže, kterou můžete dát své milé, nacestuje prý průměrně 7500 km od uříznutí k Vám domů.

    Další informace


  • Proč praskají různé křišťálové vázy, sklenice, odlivky... ?

    Měl jsem svatebním darem soupravu křišťálového skla a za těch 40 let mi zbyly dvě odlivky. Ostatní je už v nenávratnu. Ne, že bych s nimi neopatrně maanipuloval, ale prasknou volně položené ve vitríně.

    Další informace


  • Tejpovat natáhlé vazy v koleni?

    Ahoj, už asi 2,5 měsíce léčím natáhlé vazy v koleni. Zlepšuje se to, ale pořád to bolí při propnutí a úplném skrčení. Zřídka se mi i stává, že mi v koleni nepříjemně přerupne (hlavně když hraju fotbal). Sice s tím normálně trénuju 3x tydně judo, ale jedeme na třídní výlet, který není o ničem jiném, než o fotbale, tenise a túrách. Proto se ptám, mám si to koleno jít nechat zatejpovat?:)

    Další informace


    Může být bolest kolena způsobena úrazem v dětství?

    Dobrý den, je mi 14 a asi 3 dny mě pobolívá pravé koleno, ale dneska se to zhoršilo - nemůžu ho pokrčit. Už před měsícem mě pobolívalo, když jsme jeli do Chorvatska, tak se to nedalo vydržet. Když mi bylo 6 let, tak jsem spadla na štěrku a rozbila si obě kolena a pamatuji si, že jsem se v 7 letech v noci vzbudila, a nemohla jsem ho pokrčit nebo natáhnout, ale jednou mě bolelo levé, jednou pravé. Možná je to tím, jak jsem tenkrát spadla, protože mě občas kolena bolely, i v pozdějším věku, vždycky to byly 2 - 3 dny, a dobrý. Jednou v 11 mě kolena bolely týden. Ale nevím. Neměla jsem žádnou fyzickou aktivitu, při které bych si ho namohla. Nevíte někdo, co s tím? Jestli zajít k lékaři? Nebo to může být tím, že rostu?

    Další informace


    Jaké léky na klouby a vazy jsou nejlepší?

    léky nevím, ale z přírodních zdrojů třeba kostivalová mast

    Další informace


    Kolik peněz dostanu od pojišťovny za natržené vazy v lýtku ? Platím měsíčně 500 a doba léčení bude až 6 týdnů

    Pojištění úrazů se hradí dvojím způsobem.Nejdříve je to úraz jako takový, kde záleží na tom, jak máte pojistku sepsanou. Buď je to o dnech léčení, nebo o konkrétním poškození organizmu.Dny léčení se počítají od 15. nebo 29. dne, kdy se první čtrnáct nebo 28 dnů bere v dvojnásobné sazbě denního odškodnění (tím se vyrovnává počáteční odbobí, kdy se pojistné nepřiznává - to je těch prvních 14 a 28 dnů od počátku léčení), po uplynutí 14 a 28 dnů hrazených dvojnásobkem nabíhá denní sazba dle uzavřené PS a počítá se až do dne vyléčení (pozor, každý úraz má tabulkově určenou dobu léčby a pokud ošetřejující lékař nenapíše správně diagnozu na delší léčení, tak se doba se skutečným vyléčením nemusí shodovat).Některé PS odškodňují úraz a délku léčby neřeší. Je tabulkově určena míra poškození a úraz se vyplatí dle propočtů z tabulek.Po uplynutí roku (u některých pojistek dvou let) se ještě hradí trvalé následky úrazu . Pojišťovna vyzve v tomto termínu lékaře s pojišťovnou spolupracujícího, aby přezkoumal míru trvalých následků a podle toho potom proběhne další odškodnění.Pokud z Vašeho pojištění úrazu máte jako denní odškodné částku 100,- Kč, tak by to za 6 týdnů léčby mělo tedy být 4200,- Kč (ovšem za předpokladu, kdy léčba 6 týdnů době léčení odpovídá a kdy máte na DO stokorunu).Přesnější informace byste zjistil prostudováním pojistné smlouvy.

    Další informace