• Teplotní roztažnost vody. Odpovídá 8 ml na litr z počteční teploty 60°C? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Teplotní roztažnost vody. Odpovídá 8 ml na litr z počteční teploty 60°C?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Teplotní roztažnost vody. Odpovídá 8 ml na litr z počteční teploty 60°C?

 • Taky už víte proč stojí tolik litr benzinu ?


  Odpovídá někdy admin ?


  Odpovídá následný nástin skutečnosti (samozřejmě ve zkratce a s nadsázkou...)?


 • Mam octavii 2000 a rozsvítila se kontrolka EPC. Auto nejde nastartovat. Nevíte proč?


  Felicii kolisa ukazatel teploty


  Budíček teploty oleje


 • Jak často se zalívá orchidej a kolik vody je třeba, aby měla vody dostatek?


 • Co myslíte, odpovídá tvrzení skutečnosti?

  Člověka prý nejlépe poznáte:- v deštivém počasí- při ztrátě zavazadel- při ohořelých svíčkách na vánočním stromečku.
 • Přehřívání notebooku / vadné teplotní senzory


  Grafika - velke teploty


  Core2Duo E6300, teploty, takty


 • Pokud zvýšením teploty dochází k většímu odpařování, mělo by následně i více pršet, aby byl dokonán cyklus oběhu vody?

  Dle všeho se voda neodpařuje kamsi do kosmu, ale zůstává v oceánech a mořích. Je tedy třeba naopak většího oteplení, aby se dala znovu do pohybu?
  Odpovídá to realitě?

  V jedné stařičké písni se říká,tedy zpívá, že dotyčná otáčí hlavu svou za svým zbožňovaným,stejně jako: Slunečnice každý den,otáčí se za sluncem.. .Hezké. Ale je to tak? Ta slunečnice,ovšem.Vždy,když jsem jel kolem lánu slunečnic,nebylo to tak.Neznají písničku?
  Je pravda,že epidemie střevních potíží odpovídá otravě sopečnými plyny?

  Neděje se nic jiného než na co věděcká veřejnost dávno upozorňuje. Že jednoduché organismy mohou poměrne nečekaně zmutovat a než se vytvoří protilátky či jiné obranné mechanismy může nastat velký problém. Nehledal bych v tom nic jiného než, že se někde bakterie s něčím podobným zkřížily a někdo kdo teba trpěl lehčí formou třeba nedodržel zásady hygieny. Pokud dnes stačí řádově několik stovek bakterií na nakažení člověka proti desetisícům původní bakterie, tak rychlost šíření bude skutečně velmi rychlá i přes lidi kteří základní hygienu udržují, protože jen při opláchnutí rukou proudem vody stále na rukou zůstává velký počet patogenů. Není to tak dávno, co byly zveřejněny studie - opláchlé ruce po použití WC, opláchlé a utřené a umyté mýdle a utřené do jednorázového ručníku.3 -10 dní inkubační doby je v době dnešní migrace lidí a zboží nesmírně dlouhá doba, o dovolených to bude zřejmě ještě děsivější. A až se epidemie dostane do rozvojových zemí, tak to bude skutečně super problém, když dnes jedna z nejbohatších zemí světa epidemii zvládá s velký,mi obtížemi.Proto pokud si někdo myslí, že je to nějaký záměr různých teroristů, srandistů, koncernů apod., tak zejména ti zástupci ekonomicky nerozvinutých zemí svoji víru prakticky odepsali, protože u nic se bude šířit ve velmi nehygienickém prostředí (levá ruka nečistá) super rychle. A vyspělý svět nepmůže, protože sám bude již dávno epidemii vyčerpán.Ale snad vědci a další odborná veřejnost bude mít opět trochu štěstí.
 • Odpovídáte někdy otázkou a vytáčí vás, když vám tak někdo odpovídá?

  Miláčku, musíš mi na každou otázku odpovídat otázkou? Opravdu to dělám?
 • Kolik litrů kapalné vody spadlé na 1m2 zemského povrchu odpovídá 1mm srážek?

  Což takhle vzít na pomoc nejjednodušší počty?
  Co se stane, když smíchám jeden díl trošku vody a jeden díl trošku vody?

  Vznikne z toho H4O2? Opravdu jen trošku, aby to bylo fakt jen malinko :D
 • Můžete nalít litr mléka z láhve, které obsahuje pouze půl litru?

  To mi připomělo jeden vtip:Přijde chlapík do baru a poručí si 3 půldecáky vodky a jedno deci vody. Barman před něj postaví nalité skleničky. Chlapík vypije napřed vodu a potom všechny tři půldecáky nalije do prázdné skleničky od vody. Barman se na něj dívá, kroutí hlavou a povídá: Hergot, chlape, vy jste kouzelník? Ne, Česká obchodní inspekce
 • Jak velké teplo musíme dodat 0,5kg ledu o teplotě 0°C,aby se zmenil ve vodu teze teploty?

  Musíme dodat 1/2 měrného skupenského tepla tání ledu.Měrné teplo skupenského tání ledu je 334 000 J/kgTakže na 0,5 kg ledu spotřebujeme 167 000 J
 • Kolik pasivního kouření odpovídá jedné cigaretě?

  Můj nejlepší kamarád je kuřák, já jsem nekuřák, ale tak samozřejmě to vedle něj dýchám, stejně tak jako kdekoli ve veřejné dopravě, na ulici či kdekoli jinde. Zajímalo by mě, kolik kouře musím nadýchat aby to bylo jako jedna cigareta? Chápu, že je to dost špatně položená otázka, na blbou otázku blbá odpověď, ale Google mi ukazuje jen výsledky přestaňte kouřit a kouření v těhotenství , nic přijatelného jsem nenašel.