• Testování léků na lidech... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Testování léků na lidech.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Testování léků na lidech...

  • Může lékárnice si vynutit koupení léků tím, že předem počmrká krabičku?



    Další informace


  • Neznate něaky dobry film o lidech kteří jsou zavisly na drogách ?

    nejlíp o dospivajicích kteří jsou zavisly...Katku jsem už viděla a my děti ze stanice zoo taky :)Doplňuji:joo perníkovou vež take :)

    Další informace


  • Kde se bere v lidech (homines SAPIENTES?) ta nenávist?

    Že už existuje i ve sportu, že na MISTROVSTVÍ světa mládeže v šermu raději odstoupí Palestinka ve FINÁLE a přenechá vítězství Izraelkyni??? (NEJEDEN případ přesně už nemohu citovat, jelikož zprávu nemohu najít!)

    Další informace


    Co si myslíte o lidech, kteří mají nepřírodní barvu vlasů?

    Mají nepřírodní barvu vlasů (nemyslím tím blond, hnědou,..) třeba modrou, zelenou, červenou,...apod.

    Další informace


  • Mám nárok na vrácení doplatků při vrácení nepoužitých léků do lékárny?

    Lékařka změnila léky a zůstalo mi několik nepoužitých balení léků.

    Další informace


  • testování rychlosti internetu, různé servery = různé výsledky...



    Další informace


    AVG 8.5: čas testování



    Další informace


  • Jsou trestně odpovědní uživatelé léků?



    Další informace


  • Život po lidech

    Dnes jsem viděl dokument pojednávající co by se dělo s městy a lidskými výtvory ZA 10 nebo 50 či 500 let kdyby neexistovali lidé.Viděl ten dokument někdo z vás?Zajímavé bylo,že nejdéle by existovaly odpadky v Tichém oceánu.Doplňuji:V originálu je to Live After People.Na Uložto je to i v češtině.

    Další informace


    co delat se zbylými platy od léků

    platíčka hliníková, která zůstanou, když léky využíváme

    Další informace