• Titulky u DVD - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Titulky u DVD. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Titulky u DVD

  • Když si koupím extení mechaniku DVD-RW přečte mi DVD 4,7 GB.



    Další informace


    Mám LCD Hundaj s vestavěným DVD na DVD po spuštění nejde barva, televizní program přes digi vysílá barevně. Děkuji



    Další informace


    Když nahraji TV program se skrytými titulky na flešku v DVB-T,tak při přehrávání titulky chybí.Proč?Potřebuji je.Dík!



    Další informace


    Nejde spustit dvd na dvd přehrávači



    Další informace


  • Nahraji na flash disk film na počítači a chci ho nahrát na DVD rek. tak ho musím zkopírovat, na disk DVD mi nahrát nejde

    Doplňuji:neukládá se jako filmy nahrané z televize, ale mezi kopírované

    Další informace


  • ! TITULKY !



    Další informace


    DVD-ROM - nenačte DVD



    Další informace


    DVD Verbatim General use - možnost zálohování orig. DVD přes CLONE DVD2



    Další informace


    Jak převést 8GB DVD na 4GB DVD?

    Chci zazálohovat některé filmy na DVD, originály uložit do sbírky a přehrávat jen zálohové disky. Jenže orig. DVD mají 8,5 GB. Ceny prázdných DVD takové velikosti jsou docela vysoké. Můžu ty filmy nějak zmenšit?

    Další informace


    Jak převést NTSC DVD na PAL DVD?



    Další informace