• TV poplatek za digitál. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: TV poplatek za digitál.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - TV poplatek za digitál.

 • Musím zaplatit EKO poplatek za vozidlo při likvidaci?  Další informace


  Homologace vs. EKO poplatek  Další informace


  Eko poplatek Renault Scenic 1.6  Další informace


 • Musím platit rozhlasový poplatek za rádio v mobilu?  Další informace


  Když platím platební kartou třeba v obchodě,strhává si banka nějaký poplatek?

  Týká se to ČSOB banky.Jedeme poznávat Českou republiku a nechceme si brát sebou peníze,jen platební kartu,je to bezpečnější.Tak by mně zajímalo,jestli si banka bude účtovat a kolik,za platby v obchodech.Dík

  Další informace


  1. vítězství zdravého rozumu - vklad v hotovosti, poplatek zrušen zákonem

  Výherce o nejabsurdnější bankovní poplatek konečně skončil -viz link níže: a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/242830-poplatek-za-vklad-hotovosti-uz-nezlobi-byl-zrusen-zakonem.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Já sám jsem už před lety od všech bank s poplatky utekl ke 2 bezplatným a od té doby mám pokoj.(Viz barbakan to dnes také vzdal, ale až po 39 letech !!)

  Další informace


 • Musím platit televizni poplatek?

  Dobrý den, odstěhovala jsem se od rodičů a poronajali jsme si s přítelem obecní byt v tom samém městě. Trvalé bydliště mám hlášeno pořád u rodičů a on také. V bytě byl kabel na TV, tak jsme si jí samozřejmě pořídili a zajímá mě jestli musím platit poplatek? Vlastně vznikla nová domácnost ale trvalé bydliště tam hlášené nemáme, takže defacto ho platí rodiče ale na jinou adresu... Pak mě zajímá, jestli mohou zjistit, že vlastníme televizi a že neplatíme? Nejsme přihlášení celkem dlouho, protože jsme na to nějak zapomněli a teď se bojím, že když se přihlásíme, tak na to přijdou, že už TV vlastníme a používáme a tak nám dají pokutu 10 tisíc. Také když je to obecní byt, nemůže to platit za nás obec?Děkuji za odpověď

  Další informace


  Který TV signál je rychlejší digital nebo analog?

  Dnes jsi manželka a dcera pustily dvě televize, stejnou stanici,jedna analog a druhá digitál a zřetelně byl vidět časový posun mezi televizemi.

  Další informace


 • realtek(audio)- jak prehrat analog i digital audio zaroven? (win7)  Další informace


  převod AC3 (Dolby Digital) na OGG vorbis 5+1  Další informace


  Western Digital 2.5 Black2 Mobile 120GB SSD + 1000GB HDD  Další informace


  Externí disk western digital  Další informace


  Dotaz na nákup přes internet, rozbalení, vyzkoušení - možnost vrácení do 14 dní, ale storno poplatek  Další informace


  Disk Western Digital My Book 3,5 - problém  Další informace


 • Musím pochopit, že forma evropské solidární daně je zakát, poplatek ekvivalentu islámské daně?  Další informace


  Musím platit rozhlasový poplatek, jestliže nemám žádné rádio, pouze TV a mobil, na kterém lze přehrávat rádio, ale

  nevyužívám to?

  Další informace


  Komu náleží rezervační poplatek?

  Dobrý den, prodáváme nemovitost přes realitku a jelikož už se našel kupující a má dojít k podpisu rezervační smlouvy a s tím spojenému uhrazení rezervačního poplatku, chtěla jsem se zeptat, zda je bezpodmínečně nutné, aby tento poplatek obdržela realitka, nebo zda tyto peníze mohou přijít do rukou nám, jakožto prodávajícím. Ve smlouvě je pouze uvedeno, že realitka má právo na provizi, a za uhrazení provize MŮŽE být považován rezervační poplatek složený kupujícím. Mě osobně pak makléřka přesvědčuje, že tento poplatek bude v depozitu a bude u nich více v bezpečí. Takže z toho vlastně nevyplynulo, že tyto peníze MUSÍ dostat realitka. Potřebovali bychom, aby tyto peníze přišly do našich rukou, nikoliv na účet realitní kanceláře. Máte s tím někdo zkušenosti a je možné se s realitkou nějak dohodnout? Náleží tento poplatek nám, nebo realitní kanceláři?

  Další informace


  Jak obce stanoví, za co bude vybírán poplatek za popelnice?

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda existuje někde specifikováno, jak má obec stanovovat poplatky za svoz odpadu. Zda se musí držet toho, že platí všichni paušálně (jak to dnes obvykle funguje) nebo zda si může zvolit, že každý bude platit za konkrétní množství vysypaných popelnic - zda např. řekne, paušálně neplatí nikdo nic, ale každý si může objednat třeba svoz, jak mu to vyhovuje, a bude platit za skutečně vyvezenou popelnici. Je tohle někde specifikováno? Jde mi o to, že u nás v obci chtějí prosadit tu variantu č.2, jenže mně je jasné, že to povede akorát k tomu, že lidi budou motivování k tomu, aby si nenechali žádný odpad vyvážet, a přibude černých skládek...dodatek:Zákon říká, že obec je povinna v obecně závazné vyhlášce upravit podrobnosti vybírání poplatků, zejména konkrétní sazbu, splatnost, úlevy, případné osvobození od poplatků, dále stanovit rozúčtování nákladů na sběr a svoz netříděného komunálního odpadu na osobu. Sazbu poplatku tvoří částka až 250 Kč za fyzickou osobu, která má v obci trvalý pobyt, a kalendářní rok a částka stanovená na základě skutečných nákladů obce předchozího roku na sběr a svoz netříděného komunálního odpadu až 250 Kč za fyzickou osobu, která má v obci trvalý pobyt, a kalendářní rok.Z toho mi plyne, že poplatek musí být stanoven paušálně s možností slevy, nikoli individuálně. Nebo to chápu špatně?

  Další informace


  Chci se odvolat proti rozsudku soudu,jedná se o půjčku.Nemám peníze na poplatek za odvolání. Poradíte?

  Jak se to řeší?

  Další informace


 • Dá se po domluvě a za nějaký poplatek vyskočit padákem z běžného turistického letu letadlem, či to předpsiy neumožňují?

  Nedá, není to povoleno ani to technicky není možné. Dopravní letadla nemají dveře, které by se daly otevřít za letu.

  Další informace