• Ulcerózni kolitida - jídelníček - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ulcerózni kolitida - jídelníček. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ulcerózni kolitida - jídelníček

  • Jídelníček pro vegetariány(jedenáctileté vegetariány)



    Další informace


    Ketonová dieta - jídelníček



    Další informace


  • Jak na fyzickou kondici, jidelnicek, atd.?



    Další informace


  • Jak na jídelníček v tabletu



    Další informace


  • Vyhovoval by Vám tento jídelníček?

    Dopřávat si pravidelně škvarky, sádlo, tučné oříšky a přesto hubnout? Zní to jako nereálný dietářův sen. Devětadvacetiletá Jana ale tohle všechno jí a od srpna loňského roku už zhubla přes dvacet kilo, a to i přesto, že má nemocnou štítnou žlázu.Tohle je její ukázkový jídelníček.Snídaně: míchaná vejce nebo studený talíř (kvalitní šunka, slanina, sýr, občas kousek kvalitní klobásy) se zeleninouOběd: různé druhy masa ve formě steaku se zeleninovou přílohou nebo nezahuštěná omáčka s lučinovým knedlíkem či květákovou rýžíVečeře: maso se zeleninou nebo vydatná polévkaMezi jídly: škvarky, oříšky, ořechová másla, vepřové chipsyZdroj: a href"https://www.prozeny.cz/clanek/za-pul-roku-20-kilo-dole-jana-29-vymenila-sacharidy-za-tuky-a-maso-43705?dop-ab-variant seq-no1 sourcehp" rel"nofollow" https://www.prozeny.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jidelnicek - alergie na mleko



    Další informace


    Poraďte prosím: „Lze vůbec sestavit jídelníček, se kterým nebudu mít hlad a přesto budu hubnout?“

    Určitě lze, musí být však vyvážený, všestraný a neměl by mít více energie, než ktzerou vydáme. Jíst by se při tom mělo nejméně 5 x za den. K tomu pohyb a tuk začne ubývat.

    Další informace


  • Jak by měl vypadat zdravý jídelníček proti akné?

    Mám mastnou pleť a akné. Používám různé produkty od Mixa nebo od Garnier. Trochu to pomáhá, ale po chvíli se pleť vrátí do původního stavu. Poradíte mi z čeho by se měl skládat, nebo jak by měl vypadat jídelníček proti akné? Děkuji za radu

    Další informace


  • Jidelniček u 3 měsíčního mimča - pribináček?

    Kamaradka mi poradila abych dala svému sinovi pribináčka smetanového dnes sem mu ho dala nesned ho celeho ale smal se a byl spokojený co si o tom myslíte dělám chybu samozdřejmě mu dávám i mlíčko a čaj ten pribináček mu davam jen odpoledneDoplňuji:Četla jsem že od 4 měsíce se mužou dávat nějaké ovoce atd ale moje mamka říkala že já jedla i krupici v 3 měsících i termixi a ke konci 3 měsíce jsem prej ládovala i přesnídávky a žiju:) ale nechci malému nějak ublížit ale prej když neblinká a papka to tak je to v pořádku

    Další informace


  • Jak upravit jídelníček při snaze nabrat váhu v netréninkový den?

    Mám nechat vše a jíst to samé jako v den trénování? Myslím tím i suplementy.Nebo příjem sacharidů a tuků a bílkovin zvýšit či snížit? Popřípadě o kolik.Jedná se o to přibrat na váze, žádná dieta či rýsování.

    Další informace