• Urcit druh tohoto brouka - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Urcit druh tohoto brouka. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Urcit druh tohoto brouka

 • Umíte správně určit barvy nebo jejich odstíny?  Další informace


  Black Veil Brides - koncert.. koná se 15.6.12 (v Praze) chtěla bych se zeptat na informace ohledně tohoto koncertu.  Další informace


 • Jak určit otáčky motoru na 230 V?  Další informace


 • Dá se nějak určit stará keramika? Do jakého období spadá? Našel jsem střepy u jedné zříceniny, zřejmě nějaké pohřebiště.

  Určí jedině odborník. Zajděte do muzea nebo do nějakého archeologického centra.

  Další informace


 • Jak se jmenuje auto na dálkové ovládání s hlavou brouka??

  Nevíte jak se jmenuje auto na dálkové ovládání, které má hlavu brouka..a když zmáčknete něco na ovladači, tak se to auto začne kroutit..Na tej hlavě má kolečka jako prostě auto a když zmáčknete páčku na ovladači, tak začne těma kolama kolem dokola s tou hlavou kroutit...Nevím jak to mám popsat.... prostě jsem to chtěla koupit synovi a nevím kde to najít...prosím poraďteDoplňuji:Prosíím.......je to docela důkežitý....

  Další informace


 • Mám písemnou zodpovědnost. Můžu za sebe určit jinou osobu. Jedná se zájezd,kdo nese zodpovědnost,já nebo pověřená osoba.

  Jako vedoucí organizace,se nezůčastním zájezdu ale pověřím jinou osobu, kdo nese zodpovědnost.

  Další informace


  Mám dalšího brouka v hlavě

  Prej od roku 2018 musej kotle splňovat třídu 3Vím prd co to znamená, ale já mám jinej, tak prej za čtyři roky ho musím vyměnit.Proč prodávaj něco co za čtyři roky bude kničemu?Vždyť to stojí kupu peněz.Chtěla bych vědět jestli je to fakt pravda.Pak se už půjdu rovnou voběsit:-(děkuju

  Další informace


 • Za kým konkrétně jít v Brně, když nemohu určit rostlinu?

  Dobrý den, zakládám si herbář a nemohu určit jednu rostlinu. Existuje nějaký odborník v Brně, za kterým když příjdu, ochotně mi s tím pomůže?

  Další informace


  Pomůžete mi určit, co je tohle za strom?  Další informace


  Neznáte odborný název bezokého brouka, který se vyskytuje jen ve Slovinsku na jednom místě a je sběratelskou raritou?

  Tento brouk je ohrožený prý kvůli svému odbornému pojmenování? Na co či na koho tento brouk doplácí, že je o něj takový zájem? Je opravdu tak zajímavý?Zahlédla jsem něco v TEV, ale musela jsem odejít, tudíž jsem další informace nezjistila? Děkuji za odpovědi. Zřejmě to bude Hitlerův brouk . Ale je opravdu zajímavé, že i když brouk za pojmenování nemůže, nechtěla bych mít doma něco, co připomíná člověka, který způsobil tolik zla. Souhlasím s Drapem.

  Další informace


  Dokáže někdo z Vás určit druh Aloe pomocí fotky listu? Pokud ano, který je tohle druh?

  Tohle je foto toho listu: a href"http:/ostimg.org/image/rjirz7u5n/" rel"nofollow" http:/ostimg.org/ hellip /a Předem děkuji za odpovědi...

  Další informace


 • Bylo správné opravit tohoto člověka a narušit tak jeho komfortní zónu?

  Jeden člověk řekl větu: To je debil. Já jsem věděl, že to neříká o mně, ale nemám rád, když někdo mluví nespisovně, tak jsem mu řekl: Vážený pane, řekl jste to gramaticky nesprávně. Správně se říká on je člověk trpící lehkou mentální retardací. Pak jsem odešel.Byl tento krok správný? Mým cílem bylo pouze zastat se oběti a zachovat se podle kodexu cti.

  Další informace


 • jak určit, zda je funkce prostá?

  Nějak jednoduše bych to potřeboval vysvětlit. Takto to nechápu - gt Funkce f je prostá právě tehdy, když pro každé x1, x2 z definičního oboru platí, je-li x1 různé od x2 je taky f(x1) různé od f(x2).

  Další informace


  Lze z vlastností či povahových rysů jedince určit kvalitu jeho DNA?

  Myslím, že nie.Ani príbuzné DNA (napríklad súrodencov) neurčuje ich povahové črty, možu mať aj úplne opačné povahy. Povaha závisí vo veľkej miere od vplyvu okolia, aj keď aj tu sa nájdu výnimky, jedinci, ktorí vplyvu okolia odolajú.Dochy to vyjadril jednou vetou: DNA může ovlivňovat nějaké sklony, ale pravděpodobně neurčí kompletní povahové charakteristiky.

  Další informace


 • Potřebuji určit slovesný vid

  Potřebuji určit slovesný vid u dvou sloves NALEZLA a ROSTE a ještě určit a utvořit slovesa vidu opačného!! předem díky

  Další informace


 • Dokáže pes určit pohlaví lidí?

  Psí schopnosti - rozpoznání pohlaví - ano, či ne?

  Další informace


  Co to je za letajiciho brouka?  Další informace


  Co je to za brouka...  Další informace


  Co je to bylo brouka?  Další informace


  Ahoj, lze podle fotografie určit druh potkana?Jen vím, že je laboratorní.

  Jistě a nebude to nijak složité, podívej se sama:

  Další informace