• Ústní výpověď od zaměstnance - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ústní výpověď od zaměstnance. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ústní výpověď od zaměstnance

  • Má personální ředitel trošičku viny na smrti zaměstnance?!



    Další informace


    Ochrana lhuta zamestnance



    Další informace


    Jaké oblečení je přípustné a naopak nepřípustné pro zaměstnance úřadu práce?



    Další informace


  • Stavební spoření:29.9.jsem dal výpověď. Nyní mi známý řekl, abych výpověď zrušil,zaplatil ještě 18000 a zrušil až pak.

    Mám to u České spořitelny, právě jsem končím 7. rok - uzavřeno 30.12.2003. Cílová částka 150 000 Kč. Mám tam celkem 119 000 Kč včetně úroků a záloh státního přísěvku, včera jsem zaplatil dalších 18 000, čili celkem 137 000 Kč.Výpověď 29.9.2010 čili ke dni 31.12.2010. Získané peníze bych dal buď do nějaké kampeličky na třiroční výpovědní lhůtu nebo půjčil bráchovi na 4% s návratem v případě mojí potřeby ihned, resp. do měsíce - brácha má rychle mobilizovatelná aktiva a je zcela spolehlivý, a navíc by na tom, že by mi prachy do měsíce nevrátil a ztratil mou důvěru, prodělal mnohem více. Tyhle obě možnosti se mi zdály mnohem lepší, než podporovat Kalouskovy retroaktivní experimenty na živých lidech.Ale známý mi nyní řekl, že jsem výpověď měl podat o měsíc dříve, takže takhle mi Kalousek zdaní 15% ze všech 7 státních příspěvků po 4 500 Kč, takže by prý pro mě bylo lepší dohodnout s ČS zrušení výpovědi, dát tam v lednu dalších 18 000 Kč a výpověď podat až potom., takže zdanění prvních 7 příspěvků by bylo stejné, ale zahojil bych se alespoň 50% z osmého příspěvku 4 500 Kč. Má pravdu? V tom posledním ano, ale nezdá se mi, že by mi zdanili všech 7 příspěvků, když smlouva vypovídám už k 31.12.2010.

    Další informace


  • Jaké jsou rozdíly při zaměstnání zaměstnance ve firmě přes personální agenturu a přímo od firmy? Díky.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~Co mám info, tak přijmutí do prac. poměru přímo přes firmu, myslím ty velké, častěji zahraniční firmy, je celkem málo pravděpodbné.Přes agenturu to projde snáz,Ale když to je pro zaměstnance nevýhodné, mohou se nějak bránit?Pokud vím, jsou to celkem náročné práce. Fyzicky.

    Další informace


  • Jaké nezákonné nebo spíše nemorální a neetické praktiky si zaměstnavatelé na zaměstnance nejčastěji dovolují ?

    Zpravidla po nich chtějí pracovat. Ale Ty pracovat nechceš, protože jsi jen lehce nemocný příživník, schovaný za invalidním důchodem. Schopný práce, samozřejmě.

    Další informace


    Kolik hodin přesčasu a kolik pracovních víkendů vám může zaměstnavatel denně/týdně/měsíčně nařídit při HPP a DPP?

    Dobrý den,kolik hodin prescasu vám může zaměstnavatel denně,tydne/měsíčně nařídit, když máte hlavní prac.pomer a DPP dohodu o provedení práce? Kolik vikendu v mesici vám může nařídit a vy musíte udělat? Kolik dvanactek za sebou můžete dělat bez volna? Jaké časové přestávky mezi 12hodinovými směnami musíte mít? Máte pak nárok na volný víkend? Jedná se o práci v zemědělství. Má zemědělství v tomto směru nějaké výjimky oproti jiným podnikům, nebo jsou zákony stanovené pro všechny stejně? Prosím o zodpovězení, popřípadě odkaz na stránku ke je tohle zodpovezeno. Děkuji všem za případné zodpovězení.

    Další informace


    Může zaměstnavatel přinutit zaměstnance vzít si nucenou dovolenou,když není co dělat?A co když už je dovolená vyčerpána?

    A co má chudák zaměstnavatel dělat jiného, když se mu opravdu nepodařilo v dnešní době sehnat práci. Tak Vás tam má nechat sedět jen tak? Víte, přijde mi, že když mají lidi hodně práce, tak nadávájí a brblají, že je moc práce, kdo to má dělat, zaměstnavatel chce přesčasy...a když je práce málo, nebo není zrovna žádná, tak taky nadávájí a brblají, že není práce, že neschopný zaměstnavatel nic nesehnal...Lidem se asi nikdo nezavděčí...

    Další informace


    Kdo mohu napráskat černé zaměstnance ?

    Pokud vím o někom, kdo pracuje načerno, kde to mám ohlásit ?A jaké jsou zhruba sankce pro zaměstnance (pro ty, co dělaj načerno) ?

    Další informace


  • Posílá Škoda v Kvasinách nové zaměstnance/operátory na EMG vyšetření?

    Dělal jsem předtím roboty, po kterých bych asi neměl dobré výsledky, tak jestli vůbec má cenu se o zaměstnání ucházet.Mosoj- EMG nemá s mozkem nic společného...zkus použít google, abys příště nebyl za idiota

    Další informace