• Utopila jsem mobil- nefunguje, pomůže nová baterie? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Utopila jsem mobil- nefunguje, pomůže nová baterie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Utopila jsem mobil- nefunguje, pomůže nová baterie?

  • Zdravim měl jsem autonehodu pod vlivem alkoholu v 17 letech a dostal jsem zákaz řízení na 15 měsíců a pak jsem si chtěl



    Další informace


  • Dostala jsem nový mobil-Nokia C3-00 a odpoledne jsem se s ním připojila na inter. použitím GPRS WAP. Kde se stala chyba?



    Další informace


    Proč mi nejde mobil GSmart? Objevuje se mi na displeji jen bile svetlo, jinak nic. Zkousel jsem vše, co se dalo.



    Další informace


    Na satelitu nefunguje nova a prima



    Další informace


  • Jak jsem stará, tak jsem blbá! Ve spěchu jsem šoupla do trouby buchtu a vzápětí pekáč s masem. Načichne mi to od sebe?

    Asi dnes nějak nemyslím a v rámci úspor času i energie jsem to šoupla k sobě... Vejde se to, ale mám strach, že maso bude vonět po sladkém a naopak. Nechci už zasahovat do pečícího procesu, co myslíte, jak to dopadne?!Doplňuji:-iv-, já za to nemůžu, třeba je to nakažlivý!Dědapetr: díky za shovívavý postoj, snad ho budou mít i domácí strávníci :-)

    Další informace


  • Chyba skriptu Int. Exp. - pomůže někdo?

    Při komunikaci na ICQ 7.1 mi neustále vyskakuje hláška:chyba skriptu Int. Explorer, řádek7, znak1087. Pro dokončení není prostor.URL:About Blank.Mohl by mi někdo poradit co s tím?Fakt to dost obtěžuje.Moc dík!!!!!

    Další informace


    Nefunguje nová webová stránka - Chyba 310



    Další informace


    Baterie v notebooku nefunguje



    Další informace


    Stornuje se stav hibernace, dojde-li baterie v notebooku, či opět naváže, až se začne nabíjet baterie a dojde k reakci?

    Dojde k reakci myšleno jako, že uživatel něco zmáčkne a tím přeruší hibernaci.Budou neuložená data ztracena?

    Další informace


    Je možné že po změně nastavení napájení baterie se baterie přestane nabíjet?

    Mám notebook Lenovo g505, starý půl roku. Včera jsem shodou okolností něco hledala v nastavení a je dost možné, že jsem se mohla překliknout a změnit něco v nastavení baterie. Dnes jsem si totiž všimla, že se baterie nenabíjí je na hodnotě 56% a nejde nahoru. Pokud mám ntb zapojen v síti hodnota je stále stejná. Nevím jestli je to baterií nebo nastavením. Nevíte někdo prosím? Děkuji za odpověď.

    Další informace