• Už vám někdo lezl na nervy takovým způsobem, že jste si řekli já ho mám vlastně rád(a)? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Už vám někdo lezl na nervy takovým způsobem, že jste si řekli já ho mám vlastně rád(a)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Už vám někdo lezl na nervy takovým způsobem, že jste si řekli já ho mám vlastně rád(a)?

  • Proč se říká nervy v kýblu?



    Další informace


    Chodíte někdo na masáže, kosmetiku, wellbness? To Vám nevadí, že někdo na Vás sahá? Nesáhá vám také tam nahorů/dolů?



    Další informace


    Co by řekli Vaše děti, kdyby jím čert řekl: Jestli budeš zlobit maminku, hodím tě do hlubokého bazénu, kde se utopíš



    Další informace


    Stalo se vám někdy, že když jste zavřeli oči, že jste stále viděli činnost, kterou jste ten den hodně dělali?



    Další informace


    Kdo je takovým asi největším chlebodárcem v ČR?



    Další informace


    Pokud mnozí v mládí chytali lelky, nedělali si z toho hlavu, mohou ve stáří klidně tlouct špačky a nemít nervy v kýblu?



    Další informace


  • Mam moc rad letadla a lybi se mi pilotovani i rizeni letoveho provozu nevim co z toho si mam vybrat za praci.Poradte.pls



    Další informace


  • Mam na mobilu ekvalizer a chtel bych se zeptat a mam tam osm rad

    a chci se zeptat jak to nejlepe nastavit na vysoku hlucnost a nejvyssi basy :D rada vypada taktoHz KHz. . . . . . . .53 259 668 1,3 2,2 3,6 6,3 11,8

    Další informace


  • co znamená když někdo řekne že hraje na nervy? předem děkuku za odpoved :D

    Pokud by to bylo v tomto větném spojení, tak bych v tom případě měla svoje nebo něčí nervy napnuté jak struny a vesele bych na ně brnkala, až by kolem nikdo nezůstal. Takže - pokud někdo brnká na nervy, je to virtuóz, kterému je nejlepší vidět záda.

    Další informace


    Kdy jste naposledy řekli nebo slyšeli od srdce

    své manželce, partnerce-svému manželovi, partnerovi tato tři slova?Mám tě rád(a.Myslím od srdce a ne, když jste něco potřebovali.

    Další informace