• Uzavřená autobarie - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzavřená autobarie. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzavřená autobarie

 • Je možné,aby už uzavřená otázka nebo odpověď byla dodatečné ohodnocena bodem ?  Další informace


  Jak se bránit. Uzavřená voda jejich chybou  Další informace


 • Uzavřená letiště  Další informace


  Uzavřená autobarie  Další informace


 • Uzavřená soustava - dotlakování  Další informace


  Ještě doplňuji předchozí otázku: ve smlouvě není časový údaj.? Jen kdy byla uzavřena.  Další informace


 • Uzavřená sluchátka s obroučkou přes hlavu  Další informace


 • K čemu se vztahují a co znamená tvrzení Kniha sedmi pečetěmi uzavřená?

  Jde o knihu, kterou podle bible napsal Jahve a do které jsou zaznamenána jména všech lidí, co jich na světě kdy bylo a bude. a navíc je zapečetěna sedmi pečetěmi Ví o ní, ač jí nikdy neviděl Mojžíš a všichni jeho nástupci, apoštol Jan ji zhlédl ve vidění.Byla to kniha života, nedostupná, neproniknutelná. A právě sedm pečetí bylo znamením její nepřístupnosti, absolutní tajnosti.

  Další informace


 • Uzavřená Sluchátka k pc  Další informace


  Doporucte prosim uzavrena sluchadla kolem 2000Kc  Další informace


 • je platná smlouva,která je uzavřena bez mého vědomí,podpisu, který někdo zfalšoval a použil číslo již neplatné občanky?

  Samozřejmě, že není.

  Další informace


  Kam se obrátit, když dostávám mzdu se zpožděním?

  dobrý večer, mam problém, že dostavám mzdu se zpožděním. Kam se obrátit? Děkuji, Hr.Původní neotázkamzdu nedostávám již opět smlouva uzavřena na dobu neurčitou jak postupovat a či a jak mohu od smlouvy odstoupit

  Další informace


  Je písemně uzavřená nájemní smlouva ukončitelná pouze její písemnou výpovědí??

  Dobrý den, podepsal jsem před 3 lety smlouvu o nájmu nebytového prostoru, nyní jsem chtěl nájem ukončit, ale za určitých podmínek, podepsal jsem předávácí protokol a předal tento prostor majiteli o proti kauci, jež mi byla vrácena, ale nepodepsal jsem ani ukončení této písemné smlouvy ani výpověď. Pouze tento předávací protokol. Může soud považovat tuto smlouvu za již dále neplatnou?? Nebo až do písemné výpovědi smlouva dále trvá?? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je nájemni smlouva platná, kdyz v ni neni uveden datum, kdy byla uzavrena ?

  Platnost najemni smlouvy

  Další informace


  Jde zrušit uzavřená smlouva?

  Uzavřela jsem doma se zástupcem pojišťovny smlouvu na Investiční životní pojištění. Bohužel když mi přišlo potvrzení ze zmíněné pojišťovny, byly tam úplně jiné údaje než mi nakukal pojišťovák. Mohu tuhle smlouvu bez postihu zrušit?

  Další informace


  Jak se lze zbavit neplatícího nájemce, s nímž byla uzavřena pouze ústní smlouva o pronájmu bytu?

  Ze známosti jsme uzavřeli pouze ústní smlouvu, ačkoli pro platnost úkonu je vyžadována písemná smlouva. Nyní nájemce neplatí a komunikaci se vyhýbá.Jak se lze jej zbavit? Máme mu dát klasickou písemnou výpověď? Bohužel lze předpokládat, že dále hradit příliš nebude a proto bychom se chtěli zbavit co nejrychleji - lze volat policie nebo nějaké jiné řešení?

  Další informace


 • Byci skala na Morave.Rika se,ze je zahadou.Proc je uzavrena?Vite ci navstivili jste ji?Diky

  Jeskyně Býčí skála leží v Josefovském údolí mezi městečky Adamov a Křtiny. Spolu s Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní systém v České republice (po Amatérské jeskyni) o celkové délce přes 13 kilometrů. Významné objevy zde učinil doktor Wankel, jednalo se především o Halštatský pohřeb, kdy bylo nalezeno více než 40 koster a množství předmětů z doby bronzové. Dalším významným nálezem byla soška bronzového býčka bratry Felklovými. Býčí skála leží na naučné stezce Cesta železa Moravským krasem.Pro návštěvníky je jeskyně Býčí skála po většinu roku nepřístupná, pouze několikrát do roka se zde konají prohlídky pro veřejnost. Důvod není uvedený.Další informace včetně pověsti najdete na:

  Další informace


 • muze byt uzavrena kupni smlouva mezi manzeli???

  chci si od manzela,s kterym jsem v rozvodovem rizeni,odkoupit za symbolickou cenu auto.muzeme mezi s sebou uzavrit kupni smlouvu???auto jsme do sjm nezanesli.Doplňuji:ocko,tam se jeste na tom autu splaci dluh a manzel nechce,abych jej platila ja.a ta kupni smlouva je kvuli pojistovne.musi se zrusit pojistka a udelat nova,jelikoz ja bydlim nyni v jinem meste.

  Další informace


  Přitel ma dve deti ve veku 6let a 8let.jsou rozvedeni a zena urcuje kdy jsi deti pujci.Je uzavrena dohoda ze se domluvi.

  Přesně nerozumím,na co se ptáte,pokud mají dohodu,že se domluví,tak ať se domluví. Pokud nejsou schopni se na styku s dětmi dohodnout,tak si Váš přítel bude muset podat návrh k soudu,aby soud rozhodl,kdy a jak se bude s dětmi stýkat.Matka pak bude muset respektovat rozhodnutí soudu.

  Další informace


 • Uzavřená společenská vrstva na 5 od K ?

  tajenka

  Další informace