• Uzavření skelné vaty- igeklit - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzavření skelné vaty- igeklit. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzavření skelné vaty- igeklit

 • Zúčastníte se pokusu, po jak dlouhé době dojde k uzavření otázky bez nominace?  Další informace


 • Uzavření skelné vaty- igeklit  Další informace


  Uzavření písemné smlouvy  Další informace


  Tepelná izolace vaty  Další informace


  Pziti vaty na teplovzduch  Další informace


  Prepocet vaty polystyrenu  Další informace


 • notebook se po zavření nevypne, stále běží. Lze vypnutí po uzavření nějak nastavit či je to nějaký závařnější problém?  Další informace


 • Pokud při uzavření sňatku první ze snoubenců odpoví ne, proč se toho druhého už nikdo neptá, byť i on by chtěl říct ne?

  Pokud první řekne ne, tak ptát se druhého pozbývá smysl a byla by to ztráta času.

  Další informace


  Dá se na Odpovědích předejít předčasnému uzavření otázky?

  Minimálně dvakrát (třikrát??) se moje otázka uzavřela dřív, než jsem stihla nominovat nejlepší odpověď a po uzavření otázky už jsem nominovat nemohla. Zmíněné otázky se uzavřely po pár dnech, ale starší otázky zůstaly otevřeny. Čím to je? V pravidlech ani nápovědě odpověď nenacházím.[Mám teď otevřenu další otázku, u níž mne zajímají ještě další odpovědi. Proto ji nechci nominací hned uzavřít. Ale bojím se, aby se situace neopakovala.]

  Další informace


  Co se slaví při uzavření obchodu? Lipka, nebo lidka?

  Doplňuji Děda Loudu.Při uzavření obchodu se slaví litkup nebo obecně a zkráceně litka.Výraz se objevil již ve staré češtině, jak potvrdí V. Machek v Etymologickém slovníku. Litkup - zapíjení uzavřené koupě. Výraz pochází ze sthněm. lítcoup, wîncoup a značí původně koupi, před hodnověrnými svědky uzavřenou.Z tohoto slova vznikla oblastní varianta litka. Obchody jim [koňařům] sháněl a prostředkoval, z mejklů žil, o litkách pil. píše Alois Jirásek v románu U nás.

  Další informace


 • Jak je to s uzavření objednávky na e-shopu?

  Objednal jsem si zboží na e-shopu. Přišel mi i e-mail s předmětem Objednávka č. XY byla právě zpracována . V něm byla mj. následující formulace:Vězte také prosím, že objednané zboží označeno na e-shopu tmavě zeleným proužkem a popiskou skladem máme fyzicky na skladě, zboží se světle zeleným proužkem a popiskou 3–5 dnů musíme objednat u dodavatele a dostupnost zboží s šedým proužkem a popiskou na dotaz musíme prověřit (ohledně těchto položek Vás budeme co nejdříve kontaktovat).Všechny objednávané položky měly status na dotaz, nicméně objednávku šlo odeslat a byla potvrzena. Následně mě kontaktoval obchodník, že zboží nemá a mít za ty snížené ceny již nebude. Prý až na jaře, ale za vyšší ceny a dotázal se na storno objednávky. Má na to právo? Resp. mám právo se domáhat dodání zboží za ceny, které byly součástí objednávky?

  Další informace


 • Dodatečné uzavření DVD  Další informace


 • jak postupovat,pri uzavreni obchodni smlouvy,mezi manzeli?

  muj stále ještě manzel mi navrhl,abych koupila nemovitost na sve jmeno,ze pujdeme za pravnikem a nechame ji vyjmout ze SJM a uzavreme smlouvu o tom,ze mi mesicne bude platit za pronájem 12tisic korun,protoze zamýšlí z jedné mistnosti udelat pracovni prostor.nyni plati pronajem mistnosti,kterou k praci potřebuje,6tisic,a takto by mel dům jak na praci,tak na bydleni.zijeme oddeleně,a v pripade pronajmu bych byla udajne zajistena.prosim vas,me se to zda jako dobry napad,ale ceho se vyvarovat,nebo jde vidíte háček?ta nemovitost stoji 300tisic.DĚKUJI.Doplňuji:oprava-v případě rozvodu.jinak duvody-je do toho lepší jít,nebo nejít?uz spolu skoro dva roky nezijeme,ale rozvedeni ještě nejsme.ma castecni invalidni duchod,nemuze me do neceho vlakat,aby něco získal?

  Další informace


  jak postupovat se žádostí o uzavření manželství v čr.s Turkem  Další informace


  Mám dotaz. V práci jsem dostala výpověď z důvodu uzavření prodejny(jsem prodavačka),mám 2 měsíce výp. lhůtu a nárok na

  odstupné ve výši 3 měsíčního prům. výdělku. Toto všechno je v pořádku. Ale když půjdu na neschopenku před ukončením výp. lhůty, mám pořád nárok na odstupné??? V okolí mě straší, že s takovou odstupné nedostanu, ale ja si myslím, že neschopenka s tím nemá nic společného. Poraďte mi prosím.

  Další informace


 • Jak je řešeno pojištění občana ČR po uzavření sňatku s občanem SRN?

  Doplňuji:Ano, bylo tím míněno sociální a zdravotní pojištění.

  Další informace


 • Kolik gramů vaty bylo možné nacpat do 0,5 l plechovky od piva?

  Záleží na plnícím tlaku, vykonným lisem tam toho nacpeš hodně.

  Další informace


 • Jak změřit hladinu hluku vznikající třením vaty v uchu?  Další informace


  Jak je na mapkách v pražském metru značeno uzavření stanice Národní třída?

  Přeškrtnutý název stanice i její symbol.Kukni - a href"http://www.mapametra.cz/img/mapa_metra_praha.png" rel"nofollow" http://www.mapametra.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Půda zakrytí sklené vaty  Další informace