• Uzene kosti - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzene kosti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzene kosti

 • Zlomenina klíční kosti vs výlet  Další informace


 • Odstín slonové kosti Jawa 20/21  Další informace


 • Zlomenina stehenni kosti  Další informace


  Bolest kosti  Další informace


 • Poradíte filmy pro teenargy?

  jako napriklad treba mesto z kosti

  Další informace


 • jak varit uzene maso

  Pokud máš doma a kvalitně vyuzené maso, neni třeba vařit. Pokud máš kupované, je nutné trochu povařit. aby změklo a dalo se jíst.Maso dáš do vody a vaříš, neni nic snadnějšího. Můžeš pro urychlení použít i tlakový hrnec

  Další informace


  Proč máme domácí uzené klobásy vevnitř zelené

  Mícháme,udíme podle receptu a už podruhé máme vevnitř na nakrojení, zelený prostředek. Chuťově jsou dobré, ale barva odpudivá... Kde děláme chybu?Doplňuji:Maso pomeleme (pokrájíme), ochutíme vším (obyčejnou sůl, česnek, pepř, kmín, papriku atd...), zamícháme a necháme v chladu odležet jen do druhého dne. Udíme při 70°C asi 6 hodin. a href"http://www.rajce.net/f744697060" rel"nofollow" http://www.rajce.net/ hellip /a

  Další informace


  Které maso máte nejraději - vaříte? Mleté, hovězí, vepřové, uzené, jehněčí, zvěřinu?

  Nebo si davate, kure, krutu, kralika, slepici, husu nebo jeste neco jineho?Ja jim vse,krome mleteho a kdyz uz musim mlete tak umlit doma.

  Další informace


  Je to dobrý nápad uzene maso zasterilizovat?

  Zitra budeme udit masíčko,manžel si vymyslel že ho zkusíme dát do sklenic a zasterilizovat...postup mám nastudovaný,ale nevím jestli to bude chutné a zda se to da použivat i jinak než po studenu(k připravě vařených jidel.)Udíme podruhé a prvni várku jsme dávali do mrážaku a pak běžně používali k přípravě obědu atd.Díky za radu a hlavně jak to uzené po sterilizaci chutná. Mija.

  Další informace


  Jak zbavit přesolené uzené maso slanosti? Vařit dlouho ve vodě?

  Já bych vařila v jedné vodě, pak vylila, znova vařila, třetí voda by měla zbavit maso slanosti. Dobré je přidat i oloupané brambory, které vsakují sůl.Doplňuji:Na jedné stránce jsem našla, že je dobré slané maso namočit na několik hodin do mléka. Nemám vykoušené.

  Další informace


  Co znamená, když je maso od kosti?

  Co to znamená a jak to vzniklo?

  Další informace


 • Dragon City - kosti - skulls  Další informace


 • Chybí-li kuřecím prsům s kostí zbytek kuřete, proč jsou dražší?

  Když chci koupit kuře, mám na výběr. Kuře za 60 a prsa za 100 Kč. Neměla by být prsa levnější, protože už to není celé kuře?

  Další informace


 • Který živočich má zelené kosti?

  Jehlice rohozobá. Kosti jehlice mají zelenou barvu, kterou způsobuje biliverdin. :-)) a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Jehbice_rohozob%C3%A1" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Vitamíny důležité pro kosti...

  Poradil by mi někdo prosím, všechny vitamíny které jsou důležité pro kosti? a ještě v čem by se daly najít (ty vitamíny)?Zkoušela jsem hledat googlem, ale vyhledalo to spoustu jednotlivých vitamínů, tak mě napadlo jestli by tady někdo nevěděl o stránkách kde by to bylo více pohromadě co všechno je potřeba např. pro ty kosti.Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Pájo: hledám nějaký přehledný web.

  Další informace


  Ve které lidské kosti je nejvíce morku?

  Asi v té, z které se kostní dřeň odebírá, tedy v pánvi.

  Další informace


  Jsem 6 měsíců po porodu a stále mě dost bolí ty kosti mezi nohama. Co s tím ?

  Bolest spony stydké probírají ženské na mnoha diskuzních fórech. Ta bolest některé přešla až po 8mi měsících nebo i později. Může to dělat i rozestup spony (nevím, jestli se tomu tak správně říká). Tenhle problém odhalí RTG snímek.

  Další informace


  Je možné uhnivání kosti? Zlomený palec?

  Měla jsem zarostlý nehet a s tím i zánět v palci. Předtím než jsem šla k doktorovi, mi někdo říkal, že by mi mohla i uhnívat kost.Je možné uhníváji kosti jen při zarostlém nehtu?Cca před půl hodinou jsem si nakopla palec,když mi podklouzla noha na mokré podlaze. Krátce potom jsem mohla s palcem manipulovat,ale nyní mám palec mírně nateklý a když ho chci jakoby zaklonit,tak to bolí jako čert..nechci hned běžet na pohotovost při prvním zabolení, ale je možné, že je to zlomené či jen naražené?

  Další informace


  Bolest kosti na noze

  Dobrý den. Už více než 3 měsíce mě trápí bolest kosti klínové prostřední ( zjištěno podle tohoto obrázku a href"http://www.latinsky.estranky.cz/img/mid/238/kosti-nohy1.jpg)" rel"nofollow" http://www.latinsky.estranky.c z/ hellip /a .Bolí mě ta kost u palce, kdykoliv na to místo trochu zatlačím tak to bolí, a znemožní mi pokračovat v aktivitě. Ta samá bolest se objeví, když se pokusím napnout prsty na nohou, bolest mi tam vystřeluje na kosti .Nemohl by mi někdo pomoci přijít na to, čím to může být ? děkuji

  Další informace


 • Jaké zvíře má nejvíce kostí v těle a kolik jich je?  Další informace