• Uzliny a jejih velikost - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzliny a jejih velikost. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzliny a jejih velikost

 • Jakou velikost nohy má Sněžný muž?  Další informace


 • Helma - velikost  Další informace


 • Jakou velikost má prach z bavlněného textilu?  Další informace


 • Jakou velikost jeans  Další informace


 • Jak ovlivňuje velikost objektivu výsledné foto?  Další informace


  Jak můžu zmenšit velikost videa?  Další informace


 • Chtěl bych objednat z amerického e-shopu dětskou mikinu,ale nevím, jakou velikost mám vybrat (pro 11ti letého):S,M,L,2T?

  Nepíšete žádné informace o jeho postavě!Jestli je hubený,silný,výška apod.Podívejte se jakou velikost nosí teď a objednejte mu o číslo větší.

  Další informace


 • Velikost stranky (jak zjistit datovou velikost)  Další informace


  Jde nastavit v LibreOffice 5.0 velikost hodnoty strkání objektů, případně kde?

  V dřívějších (historických) dobách, na starších počítačích, jsem používal pro kreslení i technických výkresů, oficiálně zakoupený CorelDraw 4. Na nynějším NB už není ale tato verze kompaktibilní a nefunguje mi (ani verze 8, kterou mám rovněž). V současné době však už, funkční poslední verze CorelDraw, jsou pro mne, pro jejich cenu, nevýhodné (použitelné jsou zdarma pouze na dobu 1 měsíce na vyzkoušení). Používám nyní, místo MS Wordu a Excelu, jak pro psaní a ukládání textů a tvorbu tabulek LibreOffice 5.0 (je zdarma, koresponduje s MS Wordem a Excelem a jsem s ním velmi spokojený) a tak v něm rovněž používám, pro občasné kreslení i jeho sekci Draw , kterou disponuje a která je jednodušší obdobou Corelu.Mám ale problém s přesným umísťováním a se strkáním objektů na přesnou pozici. V CorelDraw byla možnost nastavit citlivost strkání v políčku Nudge, záložce General, příkazu Preferens a menu Special na různé hodnoty. Strkání objektu šipkami v LiOff. funguje rovněž, ale jeho posun je poměrně hrubý a tak se objekt těžko umisťuje na přesnou pozici. A nemohu nikde přijít na to, kde by to mohlo být.Neví někdo, zda je tato možnost někde i v LibreOfficeDraw? Díky za odpovědi.

  Další informace


  Jak dostat spatky velikost po vymazani Acronis Secure Zone  Další informace


  Dotaz na televizor- velikost obrazu  Další informace


  Co způsobuje velikost okna S-Rank a jak to já můžu ovlivnit?

  Proč je někdy okno bílé(asi prázdné),někdy napůl bílé a červené,nebo celé červené.mění se v průběhu užívání PC,buď při čtení e-mailů, nebo při prohlížení videoklipůna Youtube s vnoučkem.

  Další informace


  .bat soubor pro irfan, který zmenší obrázek na určitou velikost a s pomocí RIOT pluginu zmenší na 50  Další informace


 • Jak zjistím jaké hodnoty je relativní hvězdná velikost Slunce např. u Saturnu?

  Jak zjistím jaké hodnoty je relativní hvězdná velikost Slunce např. u Saturnu?Vím že intenzita záření kvadraticky klesá se vzdáleností ale netuším jak z toho vypočtu tu relativní hvězdnou velikost...Děkuji za odpovědi :)

  Další informace


  Jak to mam spocitat? Je daná sedmicipá hvězda podle obrázku,. Jaká je velikost vyznačeného úhlu?

  a href"https://docs.google.com/viewer?av qcache:Ib26myfB7ekJ:www.zs-aloisinavysina.cz/matika/z8i.pdf+ hlcs glcz pidbl srcidADGEESjmesZmXWW-hdM8_oDD0m9WL587uPbdxk4Tr8lfXYZXIDWmna7ZmAQ1OA_EsXcH1Nd7PQqNjwAXoQ47gGobNOzlLwDDHAXKriprtD03co8vt6uZJJpO8JP8UA9owShKHYNYvTpw sigAHIEtbR2ga0jggb6ogPn7YJodmuniWZgwA" rel"nofollow" https://docs.google.com/ hellip /a tady mate obrázek

  Další informace


 • Jaká nejmenší velikost písma je ještě čitelná pro tisk na papír při používání poznámkové bloku, Wordu a jim pobobných?

  Poznámkový blok lidi zdánlivě limituje tím, že nejlmenší písmo je tam uvedeno 8, ale možná né každý ví, že to jde manuálně přepsat i na menší. Právě jsem tam dal velikost 4 a vytisknul si jeden dokument, který potřebuji do práce a chtěl jsem hodně textu na jeden papír a čtyřkou se mi to tam vešlo vše, ale při pětce velikosti by to už muselo být oboustraně a to se mi nehodí, protože to potřebuji vytisknout. Chci se zeptat zda-li je ještě čitelné písmo i s velikostí 3? Pro lepší čitelnost jsem zvolil i tučný styl bolt a pomohlo to.

  Další informace


  GTA Vice City změnilo velikost  Další informace


 • Jak vypočítat velikost grafického a textového souboru?

  Ahojte, chtěla bych se zeptat, jak mám vypočítat velikost textového (formát txt) souboru, pokud mám větu Ve středu je státní svátek. A jak vypočítat velikost grafického souboru. Nechápu moc tu část s barevnou hloubkou.Předem díky za odpovědi.

  Další informace


 • Je mi 15 a už pár let mám na pravé straně krku uzliny. Doktor řekl, že je to normální. Má pravdu?

  Dobrý den, je mi 15 a už pár let mám na pravé straně krku uzliny. Bolí mě vždy, když mám aftu. Když jsem byla menší, byla jsem s tímto u doktora a ten řekl, že je to normální. V poslední době mě často bolí hlava, může to souviset? Často bývám unavena a jindy zase plná energie. Myslíte si, že je to v pořádku, anebo by to mohlo být něco závažnějšího? Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Jakou velikost rastru v Eagle  Další informace