• V jaké nejvyšší výšce nad zemí můžou být zrcadla? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: V jaké nejvyšší výšce nad zemí můžou být zrcadla?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - V jaké nejvyšší výšce nad zemí můžou být zrcadla?

 • Můžou být partneři sehraní, že jim to krásně klape?  Další informace


 • V jaké výšce bude letadlo přibližně 7km od prahu dráhy?  Další informace


  Jak vysoko můžou být umístěny přídavné dálkové světla?  Další informace


  Jak dlouho muzou byt papiry v depozitu?  Další informace


 • Otázka pro muže, líbí se Vám ženy malé (drobné), nebo vysoké ? Záleží Vám na výšce nebo na ženě celkově ?

  Ať je malá nebo velká, ať má prsa nebo ne, prostě na tom přeci nezáleží.Každý má nějakou tu svou představu, to sice ano, ale nejdůležitější je, to co má uvnitř.Může být hezká, ale blbá nebo naopak. Tím sice nechci říct, že chytré jsou jen ty škaredé, to ne.Prostě mně osobně nezáleží na tom jak vypadá, ale jaká je. Pokud je navíc i hezká, tak je to jen +, ale stejně i ta pro jiné nehezká bude v mých očích ta nej.

  Další informace


  Jak často sami sobě nadáváte do zrcadla?

  stačí jen podívat se do zrcadla opravdu hodně zle - asi takhle a href"http://goo.gl/lFIW" rel"nofollow" http://goo.gl/ hellip /a , a ani nemusím zvedat hlas :-) občas se opravdu nedaří.Zvýšený hlas ani pěstní souboj bych nedoporučoval, pokud nějak zvlášť netoužíte po adrenalinové jízdě městem, a dlouhé rehabilitaci u MUDr. Chocholouška v místnosti bez zrcadel ...

  Další informace


 • Ve které zemi mají nejvíce obyvatel nad 100 let, v % v přepočtu na počet obyvatel?

  Doplňuji:Tak asi Japonci nó, zajímavý je že ostatní asijský země na tom jsou sice taky dobře, ale né tak dobře jako Japonsko, které má 43 stoletých na 100.000 a na dalších místech v řadě jsou pak země které mají jen 29, 27, 26.. a tak si myslím že tím hlavním důvodem proč to tak je, budou asi ty atomovky co tam vybouchly, ža díky nim tam přežily jen ti nejsilnější jedinci, který nějaká nemoc jentak neskolí, když je nezabila ani radioaktivita. Každopádně si myslím že by to chtělo udělat nějakej obšírnej výzkum, aby se u těhlech stoletých národů zkoumalo co žerou a jak žijou, jestli taky skáčou poránu panáka jako já, abych věděl jestli to dělám dobře.

  Další informace


 • Můžou být spuštěné procesy a programy v počítači bez popisu znamenat potencionální virus?Čtěte doplnění otázky

  Správce úloh-Procesy-například iexplore.exe Popis Internet.U některých procesů mi popis chybí,takže by mě zajímalo,proč tam ten popis chybí a jestli to může znamenat potencionální hrozbu.Spíše ze mě to zajímá ze zvědavosti,neboť problém s viry neumím stejně vyřešit :DDíky za odpovědi.

  Další informace


 • Proč Nejvyšší soud neuznal svědectví policistů? To by měli být nejdůvěryhodnější svědci.

  Konstatoval, že výpověď policistů, jimž poškozený muž po příjezdu na místo řekl, kdo ho nožem napadl, není pro soud relevantní. a href"http://www.novinky.cz/domaci/326392-ministry-verdikt-nejvyssiho-soudu-vydesil.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké můžou být důvody k vydědění dítěte?

  Jaké můžou být důvody k vydědění dítěte?

  Další informace


  Co by se stalo, kdyby představitelé jedné ze zemí Commonwealthu prohlásili že chtějí být republikou?

  Vyhlásila by jim Běta II. válku? Nebo by řekla oukidouki nebo jak by se to řešilo?

  Další informace


  Byt je státní, byt jsme nabyli spolu v manželství, chce mi zrušit uživatelské právo na byt,můžu chtít vypořádání penězi?

  Nemuze vam sama zrusit uzivatelske pravo. To same muzete nabidnout vy ji. Pres soud ale nevim , jak by to slo. Kdyz se mezi sebou nedomluvite na urcite castce , tak se nevzdavejte uzivatelskeho prava. A jdete k pravnikovi. I za radu sice zaplatite , ale nebude to nic katastrofalniho. -iv-

  Další informace


 • Počítám dobře, že ve výšce 20 km je asi -66 °C? A jak silný vítr v této výšce je?

  Četl jsem tento článek a hned mě napadla otázka ohledně teploty a síly větru. a href"https://www.novinky.cz/veda-skoly/422010-do-vesmiru-vytahem-kanadska-spolecnost-planuje-20-kilometru-vysokou-vez.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Nejsem si jist, ale je to jeden stupeň na každých 300 m výšky? A jak silný vítr by v této výšce asi foukal, tedy pokud vůbec?

  Další informace


 • V jaké nadmořské výšce se nachází nejsevernější, nejjižnější, nejzápadnější a nevýchodnější bod ČR? b

  Doplňuji:ale nějak se mi na google mapách nepodařilo zjistit nadm. výšku

  Další informace


  Pokud padá asteroid k Zemi, letí - padá rovně, nebo se otáčí spolu se Zemí?

  Tím myslím zda padá a padá a Země se pod ním otáčí a on dopadne prostě na nějaké místo, nebo jakmile se příblíží k Zemi, začne se otáčet společně se Zemí?Abych ještě upřesnil (a vzdálenost si jen vymyslím). Pokud je ve výšce třeba 1000 km nad Zemí, tak směřuje přímo na New York. Než však překoná tuto vzdálenost, Země se pod ním otočí a on dopadne do moře, nebo se začne otáčet společně se Zemí a stejně dopadne na New York?

  Další informace


  Kolik km nad zemí musí být těleso, aby přestala být zemská přitažlivost?

  Všeobecně,

  Další informace


  Kdy u nás Slunce dosahuje nejvyšší výšku nad obzorem?

  Doplňuji:Myslím kolikátého a v jakém měsíci

  Další informace


  Dobrý den, jak správně spočítat, kolik potřebuji látky na matraci o výšce 17cm, délce 2m a šířce 90cm. Děkuji

  Mysli - to je tak jednoduchý,že bych se to styděl napsat.Jediné,co ti můžu poradit,abys nezapoměl na záložky.

  Další informace


 • lepení zrcadla na skříň  Další informace


  Můžou spolu být králík s mláďaty a morče?

  Chováme králíky a od minulého roku je s jednou samičkou i morče. Teď bude mít samička mladé a my si nejsme jisti, zda je oddělit nebo nechat spolu, když jsou zvyklí. Morče by z toho mohlo mít trauma, stejně tak ale i z mladých kolem... Nějaké rady nebo zkušenost?

  Další informace