• V jake/které nemocnici zjistím, zda můžu mít sex? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: V jake/které nemocnici zjistím, zda můžu mít sex?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - V jake/které nemocnici zjistím, zda můžu mít sex?

 • Můžu mít sex s dospělým? Včera mi bylo 15 mám kontakt.  Další informace


  Má možnost si člověk v Česku v nemocnici zažádat o zabití? A co byste udělali v následujících dvou případech vy?  Další informace


  Když jste někdy byli v nemocnici (např. dámy v porodnici), nechali Vás sestřičky ležet v posteli v ponožkách nebo to  Další informace


 • Jaké ET můžu mít u plechových disků v TP je ET40, na internetu je psaný rozmezí ET 25 až 38. Můžu si pořídit i ET45?  Další informace


  Jak/kde zjistím, jestli můj let nepilotuje zelenáč, jenž v plným Jumbu právě absolvuje svůj první praktický let?  Další informace


 • Flexi- pojištění pobytu v nemocnici a těhotenství

  Mám flexi poj. a mám i pojištění pobytu v nemocnici 200kč. Mám ho od června 2010. V podmínkách stojí, že se nevstahuje na pobyt v důskledku porodu a těhotenství do osmi měsíců od uzavření smlouvy (poté ano). Jsem těhotná a tak mě napadlo, že si denní odškodné za pobyt v nem. zvýším, abych dostala nějaké peníze, když tam určitě budu :-) .V podmínkách stojí, že při zvýšení odškodného jde čekací lhůta 2měsíce , ale o těhotenství tam není nic. Ptala jsem se emailem a přišla odpověď kterou nechápu : K Vašemu dotazu sdělujeme, že v případě těhotenství je nutné, aby bylo riziko hospitalizace sjednáno déle než osm měsíců, abychom plnili pojistnou událost hospitalizace z důvodu rizikového těhotenství a porodu viz. Specifické pojistné podmínky článek 7, písm. K, odst. 3.Riziko hospitalizace už mám pojištěné od r.2010 a tak pokud si pojištění zvýším teď tak peníze za pobyt při těhotenství dostanu vyšší? (budu rodit císařem, tak tam budu tak 8.dní) Doufám, že jste mě pochopili, jestli ne, tak se omlouvám.Doplňuji:Text ve smlouvě : Základní čekací doba pro hospitalizaci z důvodu nemoci jedva měsíce od počátku tohoto pojištění. Zvláštní čekací dobav délce osmi měsíců je stanovena pro případ hospitalizacevýlučně z důvodu:- těhotenství nebo porodu,- zubního ošetření, zhotovení zubních náhrad a úkonů chirurgiea ortopedie čelisti.Pokud dojde ke zvýšení pojistné částky tohoto pojištění, platíode dne změny ustanovení o nové dvouměsíční čekací době prododatečnou část zvýšeného pojistného krytí..

  Další informace


 • Jak se jmenuje nástroj, který se používal při odchodů manželů žen do války, aby manželky nemohli mít sex s někým jiným?

  (používal se ve starých dobách)

  Další informace


 • jak zjistím jestli mám 32-bitový nebo 64-bitový OS?  Další informace


 • Stal se mi prac.úraz. Byl jsem ošetřen v nemocnici, neschopenku mi psal obv. lékař. Kdo má vyplnit posudek o bolestném?

  Posudek o bolestném vyplňuje ošetřující lékař.Doktor má právo požadovat částku za vyplnění formuláře. Vy pak na základě dokladu o úhradě toto potvrzení předáte na pojišťovnu a částka Vám bude celá proplacena zpět. a href"http://www.bozpinfo.cz/win/rady/nejcastejsi_dotazyracovni_urazyII060426.html" rel"nofollow" http://www.bozpinfo.cz/ hellip /a a href"http://diskuse.doktorka.czosudek-o-bolestnem-2/" rel"nofollow" http://diskuse.doktorka.cz/ hellip /a a href"http://www.deraha.cz/docs/Instrukce_k_PÚ.doc" rel"nofollow" www.deraha.cz/ hellip /a

  Další informace


  Platí se za sonografii v nemocnici?

  Zdravím,před půlrokem jsem byl na sonografii břicha v nemocnici na doporučení mého lékaře, který mi řekl, že za půl roku se mám pro jistotu nechat vyšetřit znova. Kdybych se šel objednat do nemocnice, bez doporučení mého lékaře, platil bych za to, nebo to vše hradí pojišťovna?Díky!

  Další informace


  Mám 17letou dceru v nemocnici na dětském oddělení a čeká se jen na výsledky testů, mám právo ji vzít domů?

  Nejlépe kde bych našla odstavce zákona, kde se hovoří o podobnych věcech.Nejde o rozmar, ale kvůli šikaně a chování ze strany sester, čehož jsem byla sama svědkem. Nechci nijak dělat problémy, nechci se obrátit na příslušné úřady, ale jen aby nebyla vystavována něčemu podobnému, co tam zažívá.

  Další informace


  CO kdyz nemam 15 let a mam sex (s gumou) jaky mohu mit postih? diky

  CO kdyz nemam 15 let a mam sex (s gumou) jaky mohu mit postich? dikyDoplňuji:ALE JE MI 13 let a ji taky

  Další informace


 • Může člověk ztratit práci v nemocnici jen díky tomu, že dochází k psychologovi?

  Moje máma pracuje v nemocnici. Bohužel má teď psychické problémy a bude docházet k psychologovi. Mohla by tak ztratit práci?Doplňuji:Moje matka pracuje na dialýze, myslím, že to nebude žádný problém...

  Další informace


  Mohu být v nemocnici se svým čtyřletým synem?

  Ahoj, potřebuji rychlou radu. Můj syn by měl být příští měsíc hospitalizován.Mám z toho strach, jak to zvládne. Mám nárok tam být s ním? Díky.

  Další informace


 • Jak se v nemocnici zbavují např. vyoperovaných vnitřností?

  napadají mě ještě amputované končetiny, vyoperované nádory apod.

  Další informace


 • Můžu mít sex s kondomem, pokud se léčím se zánětem pochvy...?

  Proboha vydrž chvilu!

  Další informace


  Kdybych na svoje léky Olwexya, Quetiapin zapařil, zkalil se alkoholem, jointem co by mi dělali v nemocnici po kolapsu ?

  Také tyto léky beru a běžně na ně piju, nic to nědělá, jen se mi občas motá hlava, ale to připisuji spíše alkoholu, proto očekávám že v nemocnici by ti maximálně řekli že si idiot.

  Další informace


  Je u nás v nějaké nemocnici diagnostické oddělení ??

  myslím takové nebo podobné jak je v seriálu Dr.House. či nějaká samostatná diagnostická klinika ?

  Další informace


  Jaké máte zkušenosti s pobytem v nemocnici co se týče chování zdr.pers.k pacientovi?

  Naštěstí nejsem rutinér,co se nemocnic týče,ale bez zkušeností také nejsem.Převládající pocit? Nic vysloveně negativního,připadá mi to tak,že jsou natolik vytížení,že na cukrbliky nemají čas a ani náladu.

  Další informace


  Jak zjistím, jestli je rybník ke koupání?

  Existují nějaké odborné stránky, které zkoumají kvalitu vody i těch nejzapadlejších potůčků a rybníků?Jak bych sám zjistil, že je ke koupání?

  Další informace