• V jaké zemi mimo ČR a SR je největší zájem o výuku češtiny a v jaké zemi je největší znalost češtiny (opět mimo ČR a SR) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: V jaké zemi mimo ČR a SR je největší zájem o výuku češtiny a v jaké zemi je největší znalost češtiny (opět mimo ČR a SR). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - V jaké zemi mimo ČR a SR je největší zájem o výuku češtiny a v jaké zemi je největší znalost češtiny (opět mimo ČR a SR)

 • Proč jsou občané kapitalistických zemí jako USA tak bohatí a občané socialistických zemí jako Rusko mnohokrát chudší?  Další informace


  Lze v nějaké práci využít dokonalou uživatelskou znalost internetu?  Další informace


  Je v zájmu USA to, aby Evropská unie ekonomicky prosperovala a aby její měna Euro co nejvíce posilovala?  Další informace


  Jaké je z těchto třech českých měst největší a jak jsou vzestupně od nejmenšího po největší seřazeny za sebou?  Další informace


 • Vlastním pozemek a část domu. Viz foto. Mám zájem o zbourání levé části domu. Musím požádat o povolení k demolici?  Další informace


 • Znalost o odpadech  Další informace


 • Po jaké době si lze opět vypůjčit právě vrácenou knihu z knihovny?

  Vrátil jsem nedávno jednu knihu, kterou jsem ani po dvou prodlouženích výpujčky ani z poloviny nedočetl. Nebyla ta pravá nálada, ale jako na potvoru, když jsem ji nedávno už vrátil mě začlo lákat jí dočíst. Příběh to nemělo úplně nejlepší, jenže to byl ten typ knihy, který se vám zažere do hlavy a vy o tom pak tu a tam někdy přemýšlíte. Kdy si ji mohu opět vypůjčit? Teď by mi to bylo takové trapné si ji znovu vypůjčit a myslím, že by mi to ani neumožnili. Trapné by mě bylo se na to i zeptat přímo knihovnice, ale proč se nezeptat tady?Pokud nevíte, tak se mi můžete zeptat u vás v knihovně jak to tam chodí?Mělo by to být nejspíš stejné všude. Předem díky. :)

  Další informace


 • neznáte nějaký dobrý program ke stažení zadarmo pro výuku psaní všemi deseti?

  díky mockrát

  Další informace


 • Jak prodat byt, když s tím manželka nesouhlasí? Já nemám na splácení hypotéky a jsem ručitel. O byt nemám zájem.

  Rozvádíme se, nemáme na splácení hypotéky. Koupili jsme byt za trvání manželství a spadá do SJM. Skoro rok s manželkou nežiji. Ona bydlí s dětmi ve společném bytě.Na péči o děti jsme se domluvili. Stále platím veškeré výdaje (hypotéka, školka atd). Chci se rozvést a byt prodat. Ona s prodejem nesouhlasí a chce tam pořád s dětmi bydlet a já všechno platit, nebot jsme oba podapsaní pod hypotékou a ona je na mateřské dovolené:-( Prosím poraďte, jak z této bezvýchodné situace. Jak byt prodat, i když s tím nesouhlasí? Ona do hypotéky nepůjde, neutáhla by to. Děkuji

  Další informace


  I když máš zájem o práci pod obcí a obec tě chce, zarazí to díky snížené nezaměstnanosti, máte podobnou zkušenost?

  Máte někdo podobnou zkušenost? Pracák to zarazil...

  Další informace


 • Jak dostat přítele z bytu? Bydlíme spolu - byt je můj,máme dítě - nemá o něj zájem,ale přispívá na bydlení i dítě.

  Od jednoho roku dítěte spolu nic nemáme - jen vedle sebe přežíváme ( děcku jsou 4roky ). Vše mezi náma ochladlo !!! Chci, aby odešel - nechce !!! Bydlí v bytě, který je můj - bohužel, má tam i trvalé bydliště. Psychicky mne to deptá a dítěti to taky nějak neprospívá. Jsem zoufalá - nevím si už rady, co dělat..:-(Prosím, jak to vyřešit, aby odešel. Kam mám zajít, s kým promluvit ???? Existuje nějaká právní rada ????DěkujiDoplňuji:Takže, to s ním budu do té doby, než někdo něco hroznýho provede ??? Jako, mám by dlem s borcem, který mne nesnáší a já jeho jenom proto, že má u mne trvalý bydliště !! Tak tomu teda nevěřím, že není žádná naděje, že odejde !!! V podstatě - byt je můj !!! A podotýkám, i když je otcem dítěte ON - není zapsán v rodném listě a děcko má moje příjmení !!!A o nějaké diskuzi s ním není ani řeč - je věčně v trapu....Myslela jsem si, že mi poradíte co dělat a ne, že je to o domluvě - to vím taky, ale na to musí být DVA a to my nejsme !!!!

  Další informace


 • Znalost cizích jazyků

  Jal je možné,že někteří lidé kteří prodělali vážný úraz začali komunikovat v cizí řeči aniž by měli znalosti daného jazyka?Bylo i pár případů,že lidé komunikovali dokonce i nějakým mrtvým nebo starobylým jazykem který už neexistuje.Doplňuji:Omlouvám se za překlep.

  Další informace


  V jaké zemi mimo ČR a SR je největší zájem o výuku češtiny a v jaké zemi je největší znalost češtiny (opět mimo ČR a SR)

  Otazník se mi do otázky nevešel :).

  Další informace


  Kdyby se vesmírem šířil zvuk jako na zemi. Na slunci je sluneční erupce. Za jak dlouho ji uvidime a uslyšíme na zemi?

  Uvidíme za 8 minut, uslyšíme za 14 let.

  Další informace


 • Nevíte, kdo by měl zájem o korkové zátky?

  Sbírali jsme je pro jednu slečnuaní. K čemu, to nevím. Nyní již o ně nemá zájem, máme jich celkem dost. Možná by se našlo použití.

  Další informace


  Jaký aquapark je největší na zemi?

  Aquapark Dreamland je největším aquaparkem na Středním východě. Někdy se o něm říká, že je největším aquaparkem na světě. Rozkládá se na rozloze neuvěřitelných 250 tisíc metrů čtverečních.Doplňuji:Jiný zdroj uvádí, že největší na světě je vodní park Aqualand - El Arenal (Španělsko).

  Další informace


  Byl by zájem o poradňácký server Just Cause 2 - MP?  Další informace


 • Proč má ČR velký zájem na rozšiřování zahraničního obchodu?

  Aby jsme neumřeli hlady. Není možné jen dovážet, je potřeba také vyvážet. U nás je na spoustu věcí slabá kupní síla. Na druhou stranu máme hodně firem, které dokáží vyrobit kvalitní zboží a pokud není kupec zde, musí se najít v zahraničí. Náš zahraniční obchod je závislý na Německu, hlavně vývoz.

  Další informace


  Pasivní znalost cizího jazyka

  Co si mám představit např. pod pojmem pasivně rozumí psanému a mluvenému projevu ? Nedokážu si představit, jak se dá jazyk ovládat pasivně.

  Další informace


  Může se žák aktivně zajímat o výuku a přitom nedávat pozor?

  Mně se tohle stává často. Jsem aktivní a zajímám se o téma, ale podle učitele nedávám pozor.

  Další informace