• v jakých kamenných obchodech prodávají věšák na kravaty? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: v jakých kamenných obchodech prodávají věšák na kravaty?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - v jakých kamenných obchodech prodávají věšák na kravaty?

  • Jaké značky se prodávají?



    Další informace


    Jaké máte zkušenosti jako prodavač např. v Bille,Tescu,Penny a podobných obchodech?



    Další informace


    Koukáte v obchodech pokud Vám Vrací zda je bankovka pravá?



    Další informace


    Kdy se prodávají adventní věnce.. Může to být už dnes? Kolik u vás stojí, nebo jak se cena pohybuje.. Děkuji



    Další informace


  • Jaké pojivo do kamenných základů?



    Další informace


  • Jakou barvu kravaty?



    Další informace


    Boty gladiatory - prodávají se i u Vietnamců?

    Shaním boty gladiatory (glady),ale všude mají minimalně za 2000kč.Nevíte, jestli se prodávájí i u vietnamců?

    Další informace


    Kde sehnat oblečení značek Vans, Converse, Meatfly, ... v kamenných obchodech?

    Chtěla bych oblečení uvedených značek, ale nechci to kupovat přes internet, protože je to drahé a potom to nemusí dobře sedět... Neznáte nějaké kamenné obchody s těmito značkami v Ostravě, Opavě, a okolí? Díky moc!

    Další informace


  • V ktarých obchodech se dá v Čechách koupit tarhona

    Doplňuji:Kde se dá v Česku v Brně koupit tarhona_

    Další informace


    v jakých obchodech berou eura?

    Ve všech větších obchodních řetězcích, kde je to označeno, včetně aktuálního kurzu.Pozor, je vždy značně nevýhodnější než směnný kurz ČNB.ad badisko - je patrné, žes delší dobu mimo ČR -1) Ani Delvita, ani Julkius Mainl (podobně jako Carrefour), už nefigurují na českém trhu.2) Žádné obchody němění €, (ani nemají směnárenské licence), nehledě k tomu, že by to bylo pro zákazníky těžce ztrátové, pouze je přijímají při nákupu a následně odvádějí v tržbách.Ale přijímají platební karty, kde si banka sama strhne obnos v kurzu platném v obchodních podmínkách banky (tj. většinou výhodnějším než při platbě cash).Navíc nepřijímají mince, ale jen bankovky, opatření je pro turisty, kteří byli pohodlní dojít do směnárny anebo jim už došly české Kč.Doplňuji:Odkaz v diskuzi je už 8 let starý a dnes již neplatný, Carrefour skončil v ČR už 1.6.2006 a jeho pobočky převzal řetězec Tesco - viz aktuální odkaz: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Carrefour" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace