• Vadí vám, když někdo v otázce nebo případně v odpovědi ... - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vadí vám, když někdo v otázce nebo případně v odpovědi .... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vadí vám, když někdo v otázce nebo případně v odpovědi ...

  • Jak řešíte nominaci nejlepší odpovědi, když se vám líbí více odpovědí. Hodíte si (hypoteticky) kostkou ?



    Další informace


    Stává se vám, že koupíte nějakou věc, která se vám líbí, a vaše polovička nebo někdo řekne, že utrácíte za blbosti?



    Další informace


    Vadí vám že se Shrek 5 zrušil a udělal se Kocour v botách?



    Další informace


    Vadí vám, když ženy nepřechylují česká příjmení a ponechávají si mužskou koncovku ( bez -ová)?



    Další informace


    Co vám nejvíce vadí v našich restauracích? V liště jsem nenašla.



    Další informace


    Vadí Vám nějaký kolega - rádce? - podruhé



    Další informace


  • Poradíte mi prosím někdo? Rozbil se mi displej u iPhone5 a já si objednal nový, ale na 5s. Bude to fungovat?



    Další informace


  • Vadí vám český (pražský) dialekt herců v televizních seriálech?

    Mnohým vadí pravopis v nářečových výrazech, ale já zase silně negativně pociťuji mluvu herců třeba v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Von mi zahejbá , Z práce chodí urvanej VONO je to možná kvůli autentičnosti života, aby byl seriál jakože lidoVEJ.Skoro nikdo nemluví spisovným českým jazykem. Jak na to nahlížíte vy?Doplňuji:pražský je v závorce. A je samozřejmé, že není na místě ve filmech, či seriálech mluvit JEN spisovně, ale ve jmenovaném seriálu je to do očí bijící. Češi to možná tak nepociťují, protože v tomto denně žijí. Nechtěla jsem tu válčit. K této otázce mě inpiroval příspěvek, ve kterém se o skama si mluvilo jako o nějakém lokálním venkovském výrazu. Ale tento výraz zná celá severovýchodní Morava a jižní se jistě dovtípí. Tak mi nějak přišlo, že mnozí dělí republiku na Prahu, brno a venkov. :) :-D

    Další informace


    Taky vám vadí, že zde nelze reagovat přímo pod odpověď uživatele?

    Reagovat se dá jen úplně dole v diskuzi, a teď ruku na čelo, kolik lidí, co odpoví, se podívá na otázku znova, popřípadě si rozklikne dole diskuzi, jéééestli náhodou tam na něj někdo nereaguje... každej odpoví a je rád, že má nějakej bod a lajk, toť vše

    Další informace


  • Taky vám vadí,že u některých internetových prodejců,např www.alza.cz je uváděna cena bez DPH jako hlavní, tučným písmem?

    A pod tím je malým písmem cena včetně DPH...?Mě to desorientuje :-(

    Další informace