• Vadný wifi přijímač - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vadný wifi přijímač. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vadný wifi přijímač

  • Vadný elektroměr?



    Další informace


  • Musím mít pro sledování tv v 3D režimu kromě televizoru i satel. přijímač v 3D režimu?



    Další informace


    TV přijímač pro nedoslýchvého



    Další informace


    Satelitní přijímač Ferguson Ariva 102E



    Další informace


    Mám sat.přijímač GO SAT 7050 HDi.Jde pořídit nahrávku filmu aby šel přehrát na DVD přehrávači



    Další informace


  • Kto zodpovedá za vadný výrobok?

    V obchode som zakúpila kombinovanú stojanovú lampu zo zahraničia. Doklady boli v poriadku (neverím, pokiaľ nevidím). Pri výmene žiarovky, som zistila, že objímka kope - fáza na závite - zakázané. Pri kontrole sme zistili:podľa farby žil bola správne zapojená, pri rozrezaní flexozástrčky sme zistili prehodenie žil fázu s nulovým.Námatkovou kontrolou v predajni -trvala som na preverení zásielky- sa zistila celá zásielka vadná a bola navrhnutá na vyradenie z predaja.Otázka:1 - kto zodpovedá za vadný výrobok, ktorý s takýmto vadným zapojením prešiel aj cez atestovú kontroluvýrobca, dovozca, atestovacia organizácia, predajca?2 - ako je stíhaný predajca, ak takto vyradený vadný tovar po nejakom čase vráti do predaja, bez odstránenia závady?3 - ako by ste takýto prípad riešili vy?Doplňuji:Súhlasím s vami, že pre kupujúceho je jediný partner predajca.Len zarazil ma ten nárast vadných, dokonca i zdravotne závadných tovarov, ktoré zverejnili kontrolné orgány i colné správy. Napriek tomu občas prekĺznu tieto výrobky i na bežný trh. To naozaj už len všetko pre zisk (pre kupujúceho úsporu ) bez ohľadu na závadnosť. (viď napríklad debata minulý 16.2. Máte slovo... na ČT1)

    Další informace


  • Vadny slot SATA?



    Další informace


    PC nenaběhne (vadný zdroj?)



    Další informace


    Vadný wifi přijímač

    Zdravím, smím se prosím zeptat, zda a jak se dá opravit vadná Wifina na notebooku? I po 20 - ti minutovém zapnutí svítí stále červeně, tzn. je nefungující. Je v notebooku HP Pavilion DV2101eu Poraďte zda se s tím dá či nedá nic dělat. Děkuji.

    Další informace


    Jak pouzit wifi router k prijmu wifi a nasledne z neho pripojit do zarizeni bez wifi



    Další informace