• Věneček v tanečních.. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Věneček v tanečních... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Věneček v tanečních..

  • Chodí se ještě vůbec do tanečních? Existují ještě plesy?



    Další informace


    Pamatujete si, kolik stával v cukrárně větrník a věneček před rokem 1989?



    Další informace


  • Šaty do tanečních

    Ahoj všichni. Potřebovala bych poradit ohledně šatů do tanečních. Nemám kde bych je tady koupila, takže je musím objednat. Učitelka nám popisovala hlavní znaky které by měly mít. Měly by to být šaty na ramínka (bez rukávů), A hlavně mít volnou, kruhovou, točivou, nadýchanou, nešustivou sukni. Budeme totiž tancovat na Grease a Dirty Dancing. A budeme s tou sukní točit a ... jakoby šmrdlat kolem noh (doufám že mě chápete) Tak tohle by se s ní měco dát dělat. A vršek šatů (to kolem prs) bych si představovala uplejší. Tak prosím poraďtě nějaké levnější, ale hezké šaty do tanečních.

    Další informace


    Jak vyrobiti ozdobný věneček..

    Jak se vyrábí ten takoví ozdobný věneček z kitek např. na hlavu. Nějaká stránka s návodem?

    Další informace


    Tanecni šaty na venecek

    Mužou byt na věneček delší šaty, když si je budu pri tancování držet,nebo je lepší mit kratsi.?

    Další informace


    Saty do tanecnich



    Další informace


    Je nutné mit do tanečních nějaké psaníčko?

    Já bych raději zvolila taštičku ve stylu pompadurněco takového třeba a href"http://www.fler.cz/uzivatel/moje-flerboxy?fid155187 op62 vmstandard" rel"nofollow" http://www.fler.cz/ hellip /a ale v jiném provedení,pověsíš na zápěstí a při tanci jsou volné obě ruce.

    Další informace


  • Jaké šaty se nosí na věneček a na prodlouženou?

    jaké šaty se nosí na věneček a na prodlouženou?

    Další informace


    Jaké tance se učí v tanečních ? Jaké tance se tancují pod vodou ? Učí se i podvodní tance v běžných tanečních kurzech ?

    Při tanečních mistr především upozorňoval, aby slečny si dávaly při podvodní (-ý)ch tanců pozor na kabelky, šperky a na svoji čest.

    Další informace


    Můžu jít do tanečních a nic neumět?

    V září jdu poprvé do tanečních a nemám vůbec žádné základy třeba nějakých tanců (jsem holka). Myslíte si, že to tam nějak zvládnu, aby si ze mě pořád nedělali legraci, nebo se mám přes prázdniny raději něco naučit? Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Děkuju, dost se mi ulevilo. Ptala jsem se pár kamarádek a každá aspoň něco umí, ale nebudu to nijak řešit. A že se možná nic nenaučím? Jdu tam hlavně proto, abychom si se třídou pořádně užili poslední rok na základce.

    Další informace