• Verejne a neverejne soudni jednani. Poradite? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Verejne a neverejne soudni jednani. Poradite?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Verejne a neverejne soudni jednani. Poradite?

  • Jsou na Prima ZOOM ještě soudní lidé?



    Další informace


    Jednani ve smenovne o DPH



    Další informace


  • Prava retroaktivita v ramci pravniho jednani



    Další informace


  • Dostal jsem povolení započít / započnout jednání ?

    Doplňuji:Děkuji uživatelce Annas za výbornou odpověď a správné pochopení otázky.Pro ostatní: Neptal jsem se jak výraz nahradit, ale který je správný.Příště to snad raději napíšu, ať nemáte zbytečný výdej energie.Díky.

    Další informace


    Jak byste charakterizovali takové jednání lidí?

    Jan Hus, Jan Žiška a jiní slavní hrdinové, považovali za nejvyšší hodnotu pravdu. Ale jaká je skutečnost? Nějaký politik něco řekne a hned se najde spousta takových, kteří mají nahrávky , filmy, svědky, že skutečnost je zcela jiná. Teď se jedná třeba o Babiše, ale není první ani poslední v tomto systému. Je to boj o moc? Děkuji.

    Další informace


  • Proč se přestalo v PC zobrazovat video na odkazu přenosy jednani z PS?

    Přestalo se mě v PC zobrazovat video na odkazu přenosy jednani z poslanecke sněmovny k tomu je potřeba funkčni Windows media player, ten mě funguje, protože přehrava jina videa. Při spouštěni vyskoči tabulka a v ni je uvedeno viz niže. Jenže nevim v jakem dialogovem okně, kde to najit a kde zjistim nastaveni proxy servru. Děkuji zalym za odpovědi. PetrV dialogovém okně Otevřít adresu URL, ujistěte se, že je správně zadán název souboru a že je správná i cesta k souboru.•Ověřte, zda je nastavení proxy serveru pro program Windows Media Player správné

    Další informace


  • Soudní poplatky za nevrácené knihy?

    Dobrý den,nejsem si jist kam otázku zařadit, ve zkratce, před asi 8 lety jsem nejspíše nevrátil knihy do knihovny, přestěhoval se. Změnu jsem jim v knihovně nenahlásil (nenapadlo mě to). Posílali upomínky + prý advokátní upomínku na starou adresu a že snad proběhl soud a budu platit hodně peněz za soudní poplatek? Kolik / nějaké penále? Kde zjistím, zda opravdu něco dlužím? Nemůže to být nějak promlčené? To opravdu když někomu něco dlužím, tak mě X let nehledá (přišel jsem na to náhodou, když sem do knihovny zašel)?Nejsem si jist termínem Soudní poplatky nejspíše se jedná o něco jiného, pravděpodobně nějaké náhrady za proběhlé řízení? Opravdu nevím jak to funguje, vybalili to na mě dosti nepříjemně, ještě to budu řešit v průběhu týdne.Hlavně by mě zajímalo, kde ověřeně zjistím, kolik kde jakému státnímu aparátu dlužím?

    Další informace


    Jak dlouho jste čekali na soudní rozhodnutí o svěření dítěte do péče před rozvodem?

    Doplňuji:Popřípadě na kterém stání se o péči a styku s dítětem rozhodlo. Přítel ma za sebou již dvě stání v rozmezí 4 měsíců, souhlasí se svěřením do péče matky, ale matka chce minimalizovat styk dítěte s ním a proto se soud protahuje.

    Další informace


    Je možné vést v probíhajícím insolvenční řízení standardní soudní řízení na základě žaloby k určení existence nároku?

    Dobrý den, jsem bývalý zaměstnanec karlovarské porcelánky, ve které se mi stal v minulosti pracovní úraz. Mé majetkové poměry a plná invalidita z úrazu se nyní změnila. Nyní jsem pouze částečně invalidní. Obrátil jsem se proto s žádostí o úrazovou rentu na pojišťovnu předtím řešící v souvislosti vzniklé náhrady. Sdělili mi, že na nějakou výši renty nárok mám, ale tento nelze v současné přesně určit a oni ho nemohou pro právní nepřesnosti stanovit, a proto nic zatím hradit nebudou a že si mám podat žalobu k určení výši renty u soudu. Je v současné době vůbec možno vést soudní řízení na základě žaloby, když je karlovarská porcelánka v insolvenčním řízení? Kdo by se v této věci žaloval, Karlovarský porcelán a nebo insolvenční správce, a u jakého soudu, Okresního soudu v Karlových Varech nebo u Insolvenčního soudu v Praze? Moc děkuji za radu. Němeček.

    Další informace


    Plná moc k jednání ohledně vrácení vozidla/Půjčovné



    Další informace