• Vezmou uchazeče (s vyléčenou) rakovinou varlete do ARMÁDY? (např. na pozici řidič)? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vezmou uchazeče (s vyléčenou) rakovinou varlete do ARMÁDY? (např. na pozici řidič)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vezmou uchazeče (s vyléčenou) rakovinou varlete do ARMÁDY? (např. na pozici řidič)?

  • Na jakou nejvyšší pozici se mohou ženy v armádě dostat?



    Další informace


    Může se stát, že se třeba vezmou lidi, který nevědí, že jsou sourozenci? Jak to je?



    Další informace


    Ahoj, nestudoval jste někdo obor Teritoriální studia na UK? Na jakou pracovní pozici je pak možné se ucházet? Díky



    Další informace


  • Co když řidič nabourá s firemním náklaďákem plným zboží a udělá statisícovou škodu, musí něco platit?



    Další informace


    Co má dělat řidič když musí jet a nějak se na řízení necítí ?



    Další informace


  • V které zemi se koupí laciné zlato,např prstýnek,řetízek,náramek.Nemám na mysli Arabské emiráty,ale např,Turecko,Egypt



    Další informace


  • Jak a pod jakým názvem založit živnost na pozici animátora?



    Další informace


  • Které Sovětská města obléhají roku 1942 Německé armády?

    Leningrad(stejnojmenný film se mi líbil) a Kyjev,další nevím.

    Další informace


  • jak dat pevný disk na pozici první v notebooku hp?



    Další informace


  • Mohou mě přesunout v zaměstnání na jinou pozici bez mého souhlasu, i když moje stávající nebyla zrušena?

    Ano, ale musí to být práce odpovídající tvému vzdělání a předešlé pozici, zkrátka pokud jsi třeba programátor, nesmí tě přeřadit na pozici skladníka apod. Pokud tvoji pozici zrušili, můžeš dostat výpověď, pak je otázkou, zda není lepší přijmout třeba i o něco horší práci než práci nemít, ale samozřejmě neznám tvůj případ.

    Další informace