• Viděli jste jak islámci ničí vojenské hroby padlých Britů, tedy i hroby Čechoslováků v Tobrúku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Viděli jste jak islámci ničí vojenské hroby padlých Britů, tedy i hroby Čechoslováků v Tobrúku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Viděli jste jak islámci ničí vojenské hroby padlých Britů, tedy i hroby Čechoslováků v Tobrúku?

  • Je to od myslivce pošetilé, když vystřelí na bažanta a posléze ho odveze do vojenské nemocnice?



    Další informace


    Už jste někdy viděli, jak teče země?



    Další informace


    Díváte se právě (nebo viděli jste) na dokument Sicko? Co na to říkáte?



    Další informace


    Ted ctu : Rozum , nebo intuice? Oboji !! Ja se tedy ptam .. , kde je tedy ta intuice v nasem tele , kdyz ne v hlave. ?



    Další informace


    Jaký film jste naposledy viděli?



    Další informace


  • Niči se auto v zimě jízdou po silnici s roztatym snehem, kdyz se soli?



    Další informace


  • Jakou největší řeku jste viděli, ale ne ze vzduchu?



    Další informace


  • Videli jste dneska Ulici? Jak se jmenovala pisnicka, kterou tam dali jak se Gabina libala s tim klukem?



    Další informace


  • Opravdu silně ničí Cocacola zuby?

    cola rozežere rez,zarezlé panty se rozpohybují atd.Zubní sklovina je pro colu hračka..

    Další informace


  • Když si někdo často myje vlasy, třeba obden, už když je malý, ničí se pak vlasy rychleji a třeba se i víc mastí?

    ne , ale na časté mytí jsou šampony k tomu určené

    Další informace