• VIP stahování z uloz.to, proč je pomalé? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: VIP stahování z uloz.to, proč je pomalé?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - VIP stahování z uloz.to, proč je pomalé?

  • Taky vám blbne uloz.to ???



    Další informace


    Proč bývá text při stahování z ulož.to dosti často špatně čitelný?



    Další informace


  • Tip na válendu s úlož. prostorem bez matrace



    Další informace


  • určitě znate veb ULOŽ TO na stahovani filmu



    Další informace


  • Jaké to má výhody být bonitní zákazník u peněžního dómu (VIP)?



    Další informace


  • Kde můžu stáhnout film LOL? (na ulož.to jsem ho nenašla)

    Já ho našla a href"http://uloz.to/xvWDPhP/lol-miley-cyrus-cz-2012-avi" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a

    Další informace


    Jak zjistit, jestli je film na ulož.to s titulky, nebo s dabingem?

    Chci si stáhnout jeden film v originále (ve francouzštině) s českými titulky. Jak zjistím, který z těch mnoha filmů, které jsou na ulož.to k dispozici je ten, který chci? Nebo musím film a titulky stáhnout zvlášť...?Díky předem za odpovědi!:)

    Další informace


  • Jak stáhnout pořad z archivu Iprima?(4 díly VIP Prostřeno)



    Další informace


    Jak uloz.to, Youtube aj. řeší duplicitní soubory?

    Na ulozistich jako je uloz.to nebo na video serverech, jako je Youtube, musi byt mnoho duplicitnich videi (zcela totozne soubory) a mne by zajimalo, jak to poskytovatele techto sluzeb resi. Opravdu maji na svych serverech mnoho duplicitnich souboru, nebo pri kazdem nahrani souboru/videa provedou kontrolu, a pokud zjisti na zaklade metadat, ze tento soubor jiz na serveru jednou je, tak jej smazou a nahraji jej zastupcem , ktery bude odkazovat na plnohodnotny soubor?Nebo to resi uplne jinak??

    Další informace


    Ulož.to mi hlásí, že je přetížené. Proč se to děje?

    Ulož.to mi včera a dnes,když jsem si chtěla stáhnout film ohlásil,že pomalé stahování používá více lidí. Proč se to děje? Myslíte si,že si z Ulož.to ještě někdy něco stáhnu? Něco na Ulož.to předělali a budu se tam muset registrovat,stejně jako na Datatoru,přes mobil?

    Další informace