• Víte, co je semeno ženy a jaká je jeho úloha? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Víte, co je semeno ženy a jaká je jeho úloha?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Víte, co je semeno ženy a jaká je jeho úloha?

  • Romány pro ženy ze současnosti o ženách (a pro ženy) kolem 35 let.



    Další informace


    Toto je zajímavá ale úpleně lehká úloha!!



    Další informace


    Jaká je vlastně úloha senátu?



    Další informace


    Víte jaká je největší prozatím naměřená kvalita videí na Youtube.com?



    Další informace


  • Víte někdo kolikrát skupina Depeche Mode vystupovala v Praze? Víte i roky? Díky

    Poprvé tu byli v roce 1988 ale pak nevím jestli tu hrály při každé desce nebo ne. A někdy jeli i dvakrát za jedno turné jako zrovna toto turné. Proto nevím kolikrát byli v Praze..Doplňuji:Už vím.. Vystoupí po deváté.. Bebyla jsem si právě jistá, proto jsem se ptala.. :)

    Další informace


  • Víte, co je semeno ženy a jaká je jeho úloha?

    Omylem se mi to odeslalo. Chtěl jsem dát ještě jinou možnost, když tak ji napište do diskuse.

    Další informace


  • Herný počítač do 18 000 (Domáca úloha)



    Další informace


  • Co je periodická soustava prvků? Jaká je její historie?

    Kdo první sestavil tabulku chemických látek? Kdo dal tabulce konečnou podobu a z čeho vycházel?Otázka o tvůrci tabulky byla položena, ale tato je širší, tedy jiná.

    Další informace


    Slovní úloha o pohybu

    Ahoj, chtěl bych poradit s touto úlohou , připravuju se na příjmačky a chtěl bych vědět zda mám dobře výsledek ...V 6 hodin a 40 minut vyplul z přístavu parník průměrnou rychlostí 12 km/h. Přesně v 10 hodin vyplul z přístavu stejným směrem motorový člun průměrnou rychlostí 42 km/h. V kolik hodin a jak daleko od přístavu dohoní člun parník ?A ještě bych se chtěl zeptat kdy se používá S1S2 a kdy S1+S2SDíky za odpověď a odůvodnění

    Další informace


    úloha na fyziku

    jaky vzorec mám pro toto použít ? Za kolik sekund protekl 1 l stolního oleje trychtýřem o průměru trysky 0,5 cm? Moc děkujiDoplňuji:olej má viskozitu okolo 80 cSt a hustota 917 kg/m3.olej by se lil přímo seshora dolu do trychtýře.

    Další informace