• Víte, co znamená slovo šiflička? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Víte, co znamená slovo šiflička?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Víte, co znamená slovo šiflička?

 • Že musí být otazník na konci otázky vím , ale nevím, jestli musí být vykřičník na konci odpovědi. Musí?  Další informace


  víte někdo co znamená slovo vendrčí?  Další informace


  nevim jak mam zbalit holku dik  Další informace


  Víte co to znamená ve hrách, když se řekne 10-4??? (já to vim, ale zajmá mě, jestli to ví ostatní)  Další informace


 • Z jakého důvodu se neustále měnily role v Bondovkách? Díky za odpovědi

  Jaké důvody se uplatňovaly při výběru představitelů si přečtěte v odkazu. .Povídání je dlouhé, jen ukázka. Výměna režisérů, peníze, okoukanost herců, změny v pojetí postavy ... stárnutí herců nehrálo téměř žádnou roliSean Connery J. B. natočil hned pět, v letech 1962-1967. Během natáčení ho však také dostihla recyklační deprese a navíc si uvědomoval rostoucí tlak ze strany médií (která chtěla stále lepšího a lepšího Bonda a navíc se zajímala o to, kdy Connery chodí spát, s kým chodí spát apod. ) a riziko zaškatulkování. Dal tedy studiu ultimátum - buď se stane právoplatným producentem série nebo půjde od válu.Broccoli tehdy odmítnul a i když šéf United Artists, společnosti která tehdy bondovky produkovala, nabídnul Connerymu rekordní honorář, s horkokrevným Skotem to ani nehnulo.Samozřejmě nastala panika a Albert Broccoli zažil pár horkých chvilek. Kandidátů na roli byly desítky, ale bez Seana Conneryho se z filmu mohl stát velký propadák. Timothy Dalton tenkrát roli odmítnul, protože si připadal moc mladý a navíc nevěřil tomu, že ho diváci přijmou. Roger Moore nebyl osloven, protože hrál v populární televizní sérii Svatý (možná jste viděli remake s Valem Kilmerem) a dvě výrazné postavy v jeho filmografii by si mohly navzájem škodit. Nakonec se tedy připletl do cesty George Lazenby a to doslova. Obléknul se jako Bond a náhodou potkal Alberta Broccoliho. Ten byl podobnou náhodou potkal Alberta Broccoliho. Ten byl podobnou upřímností natolik zaskočen, že dobře stavěnému Au

  Další informace


  Z jakého důvodu byla v době socialismu zakázaná písnička Rasputin od skupiny Boney-M?

  a href"https://www.youtube.com/watch?vkvDMlk3kSYg" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Z jakeho roku a od jakeho rezisera, nejlepe s nejakym odkazem, je puvodni film Nymfomanka?

  Byl myslim francouzsky a ted prave nevim, zda li slo o ten pribeh, jak dama chodi za milencem do bytu plneho knizek, vytahova scena, tajne v restauraci na zachodcich behem povidani s kamaradkama, nakonec ho jeji manzel zabije sklenenym tezitkem do hlavy.

  Další informace


 • Z jakého důvodu je šalotka o tolik dražší než obyčejná cibule?

  Možná proto, že má jemnější chuť.

  Další informace


 • Víte, co znamená v ruštině slovo bylina?

  Dimitrij se ptal na význam slovo bejlí (býlí), dnes ve významu bylina (rostlina). Všimla jsem si Vagrovy poznámky, proto jsem otázku vložila.Setkali jsme se s tímto významem i u nás?Doplňuji:Znáte spisovatele, který se ruskými bylinami inspiroval?

  Další informace


  Existovala tvrz Krvomlýn, bylo to asi okolo 15. století? Četla jsem o tom, ale nevím, zda to je pověst či historie? Dík

  KrvomlýnV romanticky divoké a přesto malebné krajině mezi Mělníkem a Kokořínem se táhne úzký skalní hřbet, končící náhle vysokou sráznou stěnou spadající k Harasovské tůni na dně Kroužeckého dolu. Zde, jihovýchodně od vesnice Bosyně, jsou zbytky bývalé tvrze, obehnané několika příkopy a valy, dnes už sotva znatelnými. Uprostřed skalní stěny jsou dvě místnosti vytesané v pískovci, přístupné z tvrze po kamenných stupních. K nim přiléhá začouzená jeskyně, sloužící dříve jako chodba. Odtud se dá po sedmi schodech sestoupit do prostorného sklepa, ale jen tehdy, není-li tůň zcela naplněna vodou. Jinak je sklep zatopený.Místo nahoře, u bývalé tvrze, zarostlé lesem, působí velmi smutně. Ještě chmurnější pocit však na člověka padne uvnitř skalních komnat. Náhodný kolemjdoucí se tu raději ani nezastaví a matky v okolních vesnicích hrozí dětem: Nezlobte, nebo si pro vás přijde krvomlýnská panna! Pokačování v odkaze

  Další informace


 • Z jakého důvodu by mohlo být nevhodné používání některých typů baterií?

  !!!!! UPOZORNĚNÍ: Do vysílačů nejsou vhodné baterie všech značek. Doporučujeme baterie od firem: GP, MAXELL, VARTA. Zcela nevhodné jsou baterie od firem: PANASONIC a EEMB. !!!!!

  Další informace


 • Z jakého důvodu se vůči zemím, které se pokouší vyvíjet jaderné zbraně, uvalují sankce? Např. vůči Iránu.

  Přitom v jaderném klubu v čele s USA je řada zemí, které už tyto zbraně vlastní a vůči nim žádné sankce nebyly...Nebo se už pravidla zpřístnila?

  Další informace


  Poradíte, jak vhodně začít dopis, abych zaujal jednu holku?

  Tak se ptám jak bych mel začít. Potřeboval bych insta radu. Bud zacit,, Ahoj jak se mas (asi ne) nebo Ahoj . Jak to, ze si nebyla ve skole, ty simulantko nebo já prostě nevim, poradte. Chtěl bych ale nějak využít toho, ze chybela :/ Něco co ji nějakým způsobem zaujme : Původní neotázkaNevím jak začít psat holce .Sedim s ni ,bavíme se,rozesmivam ji obcas ,ale nepiseme si .Vim,ze má zacit psat kluk .

  Další informace


 • Nikde jsem nečetla,z jakého důvodu odstoupila v průběhu závodu ta dálková plavkně. Nečetli jste o tom někde?

  Do lodi ji museli vytahovat. Je v pořádku? Měla nějaké zdrav.potíže?

  Další informace


 • Z jakého důvodu hoří na vrtné plošině oheň?

  a nejen tam, pamatuju, že takový oheň byl i z komína v bratislavském Slovnaftu.Proč ty zplodiny nebo co to je hoří?

  Další informace


 • kde si obědnam sprej černá kočka? kdysi se to vyrabělo ted nevim jestli se da ještě zehnát dik

  Obědnat nelze nikde, obědvat lze třeba u stolu -)Objednat zboží lze na internetu, nebo u prodávajícího.Sorry -)

  Další informace


  Víte, co znamená toto zvláštní slovo uppdkv (upepedekave)?

  Dnes již nic neznamená,základní vokesnská služba byla zrušena!! Znamenalo to : úplně po P.I.Čajkovském do konce vojny

  Další informace


  Víte, co znamená slovo šiflička?

  Já už to vím, jen nevím, jaký má původ.

  Další informace


 • Z jakého důvodu se tvoří akné?

  I u dospělých jedinců?

  Další informace


 • Ahoj, lze podle fotografie určit druh potkana?Jen vím, že je laboratorní.

  Jistě a nebude to nijak složité, podívej se sama:

  Další informace