• Víte o změnách v registraci vozidel? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Víte o změnách v registraci vozidel?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Víte o změnách v registraci vozidel?

  • Jedná se o dvojitou registraci ?



    Další informace


    Pročetl jste si někdo při registraci ty podmínkky, zakony čí co to je,,??



    Další informace


    Jak moc jste paranoidní co se týče vytváření hesel při registraci na internetu?



    Další informace


  • Co znamená v označení vozidel KIA to Ceed?



    Další informace


    Termín na registraci, funkčnost registru



    Další informace


    Mám osobní auto a chci ho vyřadit z trvalí evidence vozidel.Ale chci si ho nechat na ND,



    Další informace


    Databáze odcizených vozidel?



    Další informace


    Parkování přívěsu za os.automobil,v zákazu vjezdu mot.vozidel.



    Další informace


  • Jak se vypočítá obrat obce pro registraci k DPH?

    Obratem se pro účely zákona o DPH rozumí veškeré VÝNOSY, které jsou zaúčtované na účtech účt. třídy 6 s výjimkou výnosů*) za zdanitelná plnění, která jsou osvobozená od daně bez nároku na odpočet daně.*) např. výnosyříjmy z převodu a nájmu pozemků, staveb, bytů a nebytových prostor, jenž jsou osvobozeny od daně bez nároku na odpočet daně podle § 56 zákona.Lehce komplikovaně (leč řečí zákona) lze říci, že pokud obrat obce za nejvýše 12 kalendářních měsíců přesáhne částku 1.000.000 Kč, stává se plátcem od prvního dne třetího měsíce následujícího po měsíci, ve kterém překročila stanovený obrat.(detaily viz § 94, § 95 zákona o DPH)

    Další informace


  • Nevíte co vyplnit do PGP (verejny klic) při registraci na soom.cz?

    Ahojky,mám otázku jestli někdo nevíte co vyplnit do PGP(verejny klic) při registraci na soom.cz předem děkuji :)Doplňuji:Díky ale na win 7 mi to nejde :D

    Další informace