• VLC info o nahrávání - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: VLC info o nahrávání. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - VLC info o nahrávání

  • Baví vás odpovídat na různorodé otázky a hledat k tomu info nebo odpovídáte jen na to, co víte z fleku (z hlavy..)?



    Další informace


    Info o internetovém obchodě kuplyze.cz



    Další informace


  • Jak předělat video z VLC media player do formátu,aby šel pouštět v pinnaclu??



    Další informace


  • Hledám jednu polskou komedii/thriller kterou jsem kdysi viděl (info v popisu), nevíte někdo?

    Ahoj, hledám starší polskou komedii, kterou jsem kdysi viděl. Zápletka byla o dědečkovi a vnukovi, kteří bojovali vtipně proti mafii. Nejlepší scéna byla, když chytili společně mafiána do padací pasti, kde potom kluk kleštěmi ufikl mafiánovi rozkrok. Pamatuji si, že kluk měl krávu Cvetku, se kterou všude rád chodil, a která mu pořád utíkala. Kluk se taky zamiloval do starší dívky v průběhu příběhu ji i omylem zatáhl do boje proti mafiánům, a na konci filmu se vzali. Byla to taková trochu nesmyslná akční komedie, ale plná humoru. Nevíte někdo?

    Další informace


    Poradíte, jak vyřešit problém s VLC Media Player?

    už týden jsem sledovala televizi eonline přes vlc media player ta televize je mojetv.blbne.cz a vše v pohodě a včera si to pustim a černý rámeček a vevnitř jen kužel vlc media player v černém rámečku ani novu to nespustí z osmy stanic jen očko poradíte někdo čím to je děkuji

    Další informace


  • Nefunguje zvuk ve VLC ani v WMP ale ve windows ano



    Další informace


    -Info- Novy Update IOS na 7.1



    Další informace


    Info o disku



    Další informace


    Jemně se mi sekají videa ve všech přehrávačích (i ve VLC). Nevíte, prosím, co s tím?

    Mám už trochu historický kousek ASUS F3JR (DUO T5600, VGA graf. karta), kde jsem měl řadu let Windows XP. Teď jsem přeinstaloval na Windows 7, včetně všech aktualizací k dnešnímu dni. Ovladač na VGA je podle správce zařízení aktuální a funguje správně.Přesto se mi všechna (bez výjimky) videa v přehrávačích velice jemně sekají (tak jemně až to skoro nevadí, ale po čase z toho začnou bolet oči). Přijde mi to, jak kdyby tam třeba chybělo pár snímků, nebo nevim jak to lépe popsat. VLC player mi na XP přehrkal všechna videa bez problému a nikdy jsem neměl zapotřebí používat jiný přehrávač. Tady však i jeho nejaktuálnější verze nepomůže.Netuším, čím by to mohlo být, snad to nějak souvisí s grafickou kartou.Co je však zajímavé (!), když přes video přejedu myší, vše je v pořádku a video jede plynule, čiže kdybych pořád hýbal myší nahoru a dolů, tak by bylo všechno ok. Zvláštní.Neměl někdo podobný problém nebo nenapadá, prosím, někoho v čem by mohl být zakopaný pes? Sám si s tím nevím rady.Předem díky za jakoukoliv odpověď.Doplňuji:PS: Už je to vyřešeno, díky, šlo vážně o ten ovladač.

    Další informace


    Jak ve VLC playeru spustit dvb-t tuner?



    Další informace