• vyhodnost/nevyhodnos t uspornych technologii - zobytneni pudnich prostor - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: vyhodnost/nevyhodnos t uspornych technologii - zobytneni pudnich prostor. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - vyhodnost/nevyhodnos t uspornych technologii - zobytneni pudnich prostor

  • Přenechání nájmu nebytových prostor



    Další informace


  • Co říkáte na OLED technologii?



    Další informace


    Jak poznám že TV Samsung 6500LED pracuje se 100Hz technologii.



    Další informace


  • Kam se poděly peníze za pronájem prostor a proč nejsou ve výpočtech zohledněny? A sankce za nendodržení smlouvy nejsou?



    Další informace


  • Jste zastánci moderních technologií v kuchyni?

    V poslední době jsem narazil na více článků a názorů o nevhodnosti, nebo přímo i škodlivosti, některých moderních technologií a úprav potravin ve stravování a v kuchyni. Můj názor je, že jde většinou o hlouposti, nepodložené žádnými, opravdu odbornými důkazy. Ale zajímal by mne názor více lidí a zejména i z této komunity. Jde, na příklad, o využívání krátkého vaření pomocí tlakového hrnce papiňáku , dnes dokonce už vylepšeného na elektrický automatický tlakový hrnec, který podle nastaveného programu dokonce vaří už docela sám (jak masa, přílohy, zeleninu a pod.), nebo o ohřívání jídel v mikrovlnné troubě a ohřívání jídel obecně. Setkal jsem se u některých vyloženě s averzí na tato zařízení(někdy až úplně nenávistnou ):-(.Proto kladu i otázku do ankety a jsem zvědav na Vaše reakce.Mě osobně tato zařízení ohromně usnadňují a zjednodušují vaření, pokud se mu věnuji. Podotýkám, že mne vaření baví, ale nejsem takový kuchař, abych celé dopoledne stepoval kolem sporáku. Takže vše připravím, dám do hrnce a pak jdu dělat jiné bohulibé činnosti, jež mne také baví, nebo které potřebuji vyřídit (nákup, baslování, opravy, surfování a komunikace na netu a.t.d.). A když je uvařeno, maso pouze trochu dochutím, omáčku zahustím, během 15 minut uvařím tamtéž (opět bez hlídání) přílohu a jdu se najíst. Případně již, dříve uvařené jídlo, rychle ohřeji v mikrovlnce. To podle mne nemá chybu !A na chuti, ani na vzhledu, to podle mne není vůbec poznat (myslím si, že jsem docela gurmán ).

    Další informace


  • Windows Movie Maker - Pro dokončení operace není dostatečný prostor



    Další informace


    Má služba Blogger nějak omezený prostor pro blog?

    Samozřejmě.Neuvažuješ doufám o zřízení služby aniž by sesseznámila s podmínkami jejího poskytování…

    Další informace


    Víte o nějaké reklamní agentuře které jde nabídnout prostor na webu? Banner?



    Další informace


    Linux-zvětšit prostor



    Další informace


    Která střední škola Internetových technologií je vhodná po základce?

    Vybírám střední školu.jsem holka

    Další informace