• Vymena kotle v bytovem dome - projekt - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vymena kotle v bytovem dome - projekt. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Vymena kotle v bytovem dome - projekt

 • Projekt RD svepomoci  Další informace


  Odkoureni turbo kotle pres fasadu  Další informace


  Máme dva plynové nástěnné kotle Lambordžiny a Buderus, chceme je na zimu zakonzervovat-odpojit od plynu.Co použít do  Další informace


  Musejí být automatické kotle připojené na vodovodní řád. Mají bezpečnostní smyčku proti přetopení?  Další informace


  Koupě kotle na tuhá paliva-dřevo  Další informace


  Kotle na pelety  Další informace


  Jak často a podle jakého předpisu se musí dělat revize protipožárních opatření v bytovém domě?  Další informace


  Jak zabránit odkapávání z ventilu kotle Vaillant?  Další informace


  Jak vypočítat sílu kotle  Další informace


  Jak mohu zastavit developerský projekt, který se mi chystá blízko mého pozemku?  Další informace


  Jak dopustit vodu do kotle Junkers  Další informace


 • Kdo zná tento taneční projekt?

  Předem se musím omluvit, pokud něco uvedu špatně. Je to už delší doba. Vzpomínám si, že se projekt jmenoval Guerilla , možná že tam bylo něco přehlasovanýho. Udělali pár písniček v žánru trance, pamatuji si jednu s názvem Valhalla . Někdy mezi lety 98-2001 to letělo v tanečních hitparádách v rádiích. Vím že měli videoklipy s takovými jednoduše na tu dobu animovanými postavičkami. Snažil jsem se to vyhledat a nikde už to není. Přitom ještě před pár lety jsem to pustil na Youtube.

  Další informace


 • Power Director 5NE - nejde otevřít projekt  Další informace


 • Zaměstnavatel žádá zajíštění stravování pro žáky o víkendu a podz.prázdniny za náhradní volno.Jedná se o projekt z EU.

  Žádám o proplacení hodin z projektu.Poradí někdo.DěkujiDoplňuji:Jde o projekt.

  Další informace


  Opakovaný a upřesněný dotaz. Jde o projekt, dotovaný z EU- výměnný pobyt žáků našeho učiliště a žáků učiliště z Německa

  Mám podezření, že se zde jedná o zneužívání financí z projektu. Za zajištění stravování žáků z Německa, o víkendech a podzimních prázdninách, dostaneme náhradní volno. S tím nesouhlasíme a chceme odpracované hodiny proplatit z finanční částky, která je přidělena na projekt. Myslíme si,že na tuto činnost,musí být finanční částka v projektu zahrnuta. Podmínky projektu neznáme,nikdo nás s ničím neseznámil.Přesto nám paní vedoucí tuto činnost,za těchto podmínek nařídila.Doplňuji:Žáci budou ubytováni na internátě školy.

  Další informace


  Je protizákonné když bych měl projekt a lidé by na něm zveřejňovaly odkazy na filmy?  Další informace


 • Některá města nechtí, aby byli popelnice venku před domem, ale v domě.Není nehygienické mít smradlavou popelnici v domě?

  Ještě jsem to neslyšela, ale v domě bych mít popelnici nechtěla. V létě to musí být pouze pro silné žaludky.A z jakého nařízení města vychází? Netuším, zda to mají v pravomoci a zda je obyvatel povinen toto dodržovat.Ad ocko - myslím, že v létě ani dobže zavázaný sáček nezadrží ten odér.

  Další informace


 • Jaké téma byste zvolili na ročníkový projekt = prezentaci ?

  Podmínka je, aby to souviselo s ekonomikou, účetnictvím, zboží znalstvím, marketingem ..no prostě s ekonomickým předmětem. Napadlo mě, že bych srovnala pojišťovny v ČR, ale nejspíš by to chtělo něco lehčího..Pomůže mi někdo?

  Další informace


 • Když se řekne: Vytvořte projekt návrhu informačního systému - nouzového přežití

  Dobrý večer, přišla jsem do kontaktu s takovým probléme, který mně nic neříká. Našel by se tu nějaký odborník, který by to laikovi vysvětlit a objasnil, co všechno takový projekt informačního systém nouzového přežití má splňovat?Děkuji moc, hezký večer.Doplňuji:má to být z hlavy/fikce

  Další informace


 • Funguje ještě IZIP nebo už je to mrtvý projekt za miliardy? Kolik stál IZIP nebo stojí? Na čem IZIP případně zkrachoval?

  Ano stále je funkční.IZIP narazil na neochotu lékařů vůbec něco zapisovat. Je jim pak vidět moc do karet. Jinak IZIP jako nápad a myšlenka je bezkonkurenční.Doplňuji:Pro svoji bezkonkurenčnost je zřejmě IZIP provozován, protože jednou k jeho využívání musí dojít. Jinak se zdravotnictví zbytečným nákladům nevyhne.

  Další informace