• Vyplacení odstupného? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyplacení odstupného?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vyplacení odstupného?

  • Dědictví bytu vs vyplacení



    Další informace


  • Jaká je maximální doba, kterou má pojišťovna na prošetření nehody a následné vyplacení peněz?



    Další informace


  • Zamestnavatel se nema k vyplaceni mzdy



    Další informace


    Vypocet odstupneho jak na to?



    Další informace


    Vyplaceni davek z up



    Další informace


  • Vyplacení penzijnho fondu?

    Kdy mi vyplatí peníze z penzijního fondu po ukončení regulerní sjednané doby? Kolik na to mají času? Nějak jsem to nikde nedohledal.

    Další informace


    detska pojistka vyplaceni



    Další informace


  • Jaký mám podat návrh u soudu o zaplacení 3měsíčního odstupného

    Bývalý zaměstnavatel po krachu firmy odmítá vyplatit 3měsíční odstupné.Domluvit se nechce a pošta chodí zpět.Jaký soudní návrh mám podat,exekuci na majetek,nebo něco jiného?Děkuji

    Další informace


    Vyplacení odstupného

    Potřebuji poradit ohledně výplaty odstupného,které bylo určené soudem.Soud určil,že mě má být vyplaceno odstupné ve výši 33.218 Kč.Podotýkám,že nejsem zaměstnancem.Toto odstupné bylo zasláno právníkovi na účet a poníženo o 15%daň a mě byla zaslána výplatní páska jako zaměstnanec.Mám dojem,že by měl zaměstnavatel zaslat celou částku dle rozsudku na účet právníka.Děkuji za rady.Musak.Doplňuji:Doplnění:Jedná se o pracovněprávní vztah a já jsem dal zaměstnavateli okamžitou výpověď a zaměstnavatel jí neuznal.Bránil jsem soudně a soud mě vyhověl a v rozsudku je uvedená částka kterou musí vyplatit k rukám právníka (odstupné,úroky a právní zastoupení.Úroky a právní zastoupení došlo v pořádku,ale moje odstupné bylo poníženo o 15% a jsem uváděn jako jeho zaměstnanec.Jde mě o to,že to co mě strhnul na finanční úřad nezašle.

    Další informace


    Výpočet odstupného

    ukončuji pracovní poměr k 31.12.10 bude mi vyplaceno odstupné,ale v prosinci podstupuji operaci, tudíž budu marodit dosti dlouho /květen-červen/ zajímá mě, z jakého kvartálu mě bude vypočítáno odstupné,a zda mi bude ukončen pracovní poměr, a zda mi v lednu bude toto odstupné vyplaceno, a proplacena nevyčerpaná dovolená.

    Další informace