• Je lepší ukončit pracovní poměr výpovědí dohodou, nebo výpovědí s výpovědní lhůtou? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je lepší ukončit pracovní poměr výpovědí dohodou, nebo výpovědí s výpovědní lhůtou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je lepší ukončit pracovní poměr výpovědí dohodou, nebo výpovědí s výpovědní lhůtou?

  • Teminologie pri rozvodu dohodou



    Další informace


    Vypoved dohodou a odstupne



    Další informace


    Vypoved z najmu - vypovedni lhuta



    Další informace


    Vypoved dohodou a jeji zmena



    Další informace


    Vypovedni doba



    Další informace


  • Mam internet od o2 bez zavazku jak dlouho trva vypovední doba?

    Internet od o2

    Další informace


    Jak napsat výpověď k ukončení smlouvy vůči UPC?

    Dobrý den. Každým rokem jsem vypisovala formulář od UPC o ukončení smlouvy a základě jej, mi vždy zavolali a snažili se domluvit o prodloužení a popřípadě nechat cenu původní. Byla jsem vždy zatím spokojená. Nemusela jsem nic podávat písemně. Vždy vše proběhlo telefonický bez potíží.V loni jsem si od nich odkoupila modem TECHNICOLOLOR TC7200 ED3.0. a dne 12. 11. 2013 mi ho technik nainstaloval.Tento rok bych chtěla postupovat stejně, ale teď nevím, jaké datum výpovědi bych měla napsat, když internet mám ke dni 13. 1. 2009 a modem ED3.0. a dne 12. 11. 2013. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

    Další informace


  • O kolik se mi zkrati dovolena ve vypovedni lhute?

    Situace je takova: na konci cervence jsem daval vypoved s vypovedni lhutou do konce zari. Jelikoz jsem nesehnal jinou praci, dohodl jsem se s reditel, ze tedy zustanu. Jenomze! Stazeni vypovedi nikdy neprobehlo papirove, rekli jsme si to mezi sebou. Ja jsem si ale svoji kopii vypovedi, jim podepsanou, nechal... Jde o to, ze ted uz bych praci jinou mel a tady to je horsi a horsi, neskutecne se mnou vy*ebavaj (a nerikejte, ze dnes je to hruza vsude, nic nevite). Plati tedy stale vypovedni lhuta do konce zari? A jeste k dovolene... Z minuleho obdobi (roku) mam 5,5 dne dovoleny, v tomhle roce narok na 22,5dne, celkem mi zbyva mi 19 dnu dovolene. O kolik se mi dovolena zkrati a kdy bych mel nestoupit? Pokud jsem jiz mel nastupovat na dovolenou, tak kdy a nemeni se tim neco?Doplňuji:pro zzzzzz: At pocitam, jak pocitam, na dovolenou jsem uz mel nastoupit. Kdyz tedy reknu, ze v pondeli uz neprijdu, je zamestnavatel povinnen mi proplatit zbyvajici dny??

    Další informace


    Zaměstnavatel mě napadl v pracovní době, že jsem odmítl podepsat výpověd dohodou. Jak mám jednat?

    Na policii jsem byl,u doktorky jsem také byl a jsem na nemocenské.

    Další informace


    RK poslána doporučeně i s dodejkou výpověď,ale RK tvrdí,že jí nedostala,nebo že dostala něco jiného!Co dělat?

    Buď výpověď přinést osobně a nechat si ji potvrdit nebo poslat prostřednictvím datové schránky ( a href"http://www.datoveschranky.info/" rel"nofollow" http://www.datoveschranky.info / /a ).

    Další informace