• Výpověď mám k 30.11.2010 a natupuji do nového pracovního poměru 4.12.2010 musím se hlásit na PÚ jak je to s pojištením. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Výpověď mám k 30.11.2010 a natupuji do nového pracovního poměru 4.12.2010 musím se hlásit na PÚ jak je to s pojištením.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Výpověď mám k 30.11.2010 a natupuji do nového pracovního poměru 4.12.2010 musím se hlásit na PÚ jak je to s pojištením.

  • Jaké máte zkušenosti s pojištěním mobilu u Datartu?



    Další informace


  • Když prodávám firmě jako občan v pracovním poměru pokácený strom ze své zahrady za 20 000 Kč, musím příjem zdanit?



    Další informace


    Máte někdo zkušenost s pojištěním nadstandardní lékařské péče od Slavie?



    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi pojištěním nemovitosti a domácnosti? Případně má smysl si sjednávat obojí?



    Další informace


  • Máte nekdo zkusenosti s pojistenim proti rozbití na Alza ?

    když si ho dám a zboží (v mém případě bych si chtěl koupit nový notebook) se mi rozbije nebo mi ho někdo odcizí dostanu optavdu peníze zpět nebo je to jen tahák na peníze ?nemusí to být jen u Alza ale v kterem kolik obchodě

    Další informace


  • Musím hlásit doktorovi, žejsem uukončil neschopenku u jiného lékaře a dal okamžité zrušení. P.p a chci znovu marodit?



    Další informace


    Jaký je prosím termín podání k soudu od ukončení pracovního poměru v případě částečně nevyplacené mzdy?

    Rád bych se zeptal jaký je daný termín do kdy je nutné podat pro rozhodnutí k soudu záležitost týkající se částečně nevyplacené mzdy z hlavního pracovního poměru.Tedy jaká je lhůta od ukončení pracovního poměru pro podání nároku na nevyplacenou mzdu u soudu, zda to je např. 3, 6 nebo 12 měsíců, děkuji.

    Další informace


    Může mě při ukončení pracovního poměru zaměstnavatel nutit chodit do práce s tím, že zbylou dovolenou mi proplatí?

    Dobrý den,měl bych dotaz ohledně dovolené. V práci dávám výpověď (zaměstnán 3,5 roku) a zbývá mi ještě 14 dní dovolené. Zaměstnavatel mě nutí, abych chodil do práce, že mi ji pak proplatí. Já chci být ovšem doma. Má na takové jednání vůbec právo? Volal jsem na pracovní uřad, kde mi řekli že zaměstnavatel si může s dovolenou dělat co chce, tudíž me nutit i do práce. Z jiných stran a od znamých slyším opak a tak nevím co je pravda. Neví někdo jak to je spravně? Děkuji

    Další informace


    Ukončení pracovního poměru dohodou

    Je pravda, že rozvedená zaměstnankyně, která má ve své péči nezletilé dítě může dát výpověď z PP dohodou (protože je práce časově náročná a nemůže se řádě starat o dítě) nemusí čekat na uplynutí výpovědní doby?Doplňuji:Ano, samozřejmě....pokud se zaměstnanec a zaměstnavatel dohodnou, končí PP sjednaným dnem. Ale pokud se obě strany nedohodnou....existuje u rozvedených samoživitelek nějaká výjimka?

    Další informace


    Dobrý den,jsem ve zkušební době,ale od 16.5.mam nemocenskou,dnes mi přišla výpověd.mám ji podepsat,nebo až po ukončení N

    Nemocenskou mám z důvodu vyhřezlé plotýnky,vypadá to na delší dobu,podle lékaře nejsem schopna momentálně pracovat v obchodě,pracuji jako prodavačka,nesmím tahat nic těžkého,jinak bych mohla zkončit na vozíku.

    Další informace