• Vyříznutí pozadí z fotografie - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyříznutí pozadí z fotografie. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vyříznutí pozadí z fotografie

  • Oficiální fotografie prezidenta - tak co na ní říkáte?



    Další informace


    Fotografie na Facebooku



    Další informace


    Existují nějaké fotografie Andreje Babiše z dob jeho dětství?



    Další informace


  • Fotografie z STK



    Další informace


  • Nezobrazi se mi vyfocene fotografie



    Další informace


    Kam nejlépe uložit digi fotografie? Na flash? Na CD? Díky.



    Další informace


  • Na kterém webu jsou kvalitní fotografie české módy konce 19.stol.?

    Potřeboval bych nějaké fotografie (pokud možno s větším rozlišením) z Prahy a okolí v rozmezí let 1860-1900, na kterých by byla dobře viditelná tehdejší móda různých spol. vrstev.

    Další informace


  • Kde si v Brně koupit fotografie na průkazku?

    Potřebuji fotografii o rozměrech 3.5 x 4.5 cm na žákovský průkaz. Tato fotografie by mi stačila pouze jedenkrát.Mohl by mi prosím někdo poradit, kde se dá v Brně najít místo, kde by jsem se mohla nechat vyfotit na průkazku? Kde je to nejlevnější, kolik to stojí a kolik si musím nechat kusů?

    Další informace


  • Datum vyfocení fotografie - jak zjistit



    Další informace


    Dodatečné (počítačové;umělé) máznutí části fotografie.

    Zdravím,Mám tu po nějaké době zase možná přiblblej dotaz. Potřeboval bych rozmazat, ať už jemně nebo silněji různé části na fotografii. Poradili byste mi nějaký jednoduchý program, který má i tuto funkci a mohu s ním třeba i fotografie upravovat dále?Děkuji všem, kteří mi neodpoví malování :P

    Další informace