• Vyšlo by draze vyvolat umělý déšť? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyšlo by draze vyvolat umělý déšť?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Vyšlo by draze vyvolat umělý déšť?

 • Kde vyvolat digi. fotky za dobrou cenu?  Další informace


  Jsou nějaký mobily, který by uměly např. nahrávat písničky z rádia nebo nahrávat telefonní hovory do zvukovýho souboru?  Další informace


  Co všechno je nutné ke zřízení funkčního VR (virtuální reality) a na kolik by to tak přišlo?  Další informace


 • Má někdo vyzkoušený recept na domácí nudle?Podle receptů na netu nám vyšlo tak tuhý těsto,že skončilo jako drobenka.

  Mám jeden osvědčený, ale přesný rozpis ti nedám, u nás se to dělalo vždycky od oka. :-)Jedno celé vejce, lžička slunečnicového oleje, špetka soli a pak přidávám prosátou polohrubou mouku a rukama zpracovávám těsto. Musí být pevné, ale pružné. Vyválím hodně dotenka (musí být jako papír) a nechám chvíli oschnout. Pak nakrájím dlouhé pláty, dám je na sebe a dělám tenké nudličky. Zavařuji do vroucí osolené vody s trochou oleje. Hotové jsou hodně rychle. Jestli je zkusíš, přeji ti, ať se povedou.:-)Doplňuji:ad Sůwa: To máš pravdu, já je neskladuji. Dělám vždy méně, ale čerstvé. (Jednou za půl roku to přežiju:-). Ale tvůj recept určitě vyzkouším také.:-)

  Další informace


 • Vyšlo nové UltimateBootCD v4.0  Další informace


  V Excelu dělím číslo 2345/6 a vyjde 123 hodnota bude SPRÁVNĚ když by vyšlo 123,4 je hodnota ŠPATNĚ jakou funkci použít

  Doplňuji:No je to trochu složitější 2345 se bude měnit 6 zůstane stejná tedy když 2345 je dělitelné 6 beze zbytku je výsledek SPRÁVNĚ v opačném případě ŠPATNĚ.

  Další informace


  Proč Windows 7 Ultimate nezobrazuje náhled obrázků ve složce jako to uměly XP ?

  Ale zobrazuje.Přes pravé tlačítko myši dát zobrazit malé ikony, velké ikony atd.

  Další informace


  umělý hosting (lokální server pro PHP)  Další informace


 • Proč smlouvu nestačí vytisknout, podepsat a oskenovat, proč se musí podepsáná draze a zdlouhavě posílat poštou?

  Protože pak by to nebyl originál, ale pouze kopie, nehledě na to že by ji mohla protistrana v PC upravit ve svůj prospěch, což na originále podepsaném oběma stranami nelze.

  Další informace


  Obcanskopravni spor, jak vyvolat?

  Jak vyvvolat obcanskopravni spor? Pro vyssi nahradu skody za zniceny majetek?

  Další informace


 • Vyšlo by draze vyvolat umělý déšť?

  Ty vedra a sucha jsou už neúnosné,za dva dny už u nás nebude čím zalévat záhonky.Vyšlo by tak draze vyvolat umělý déšť?Letadlo nemám.Snad by to šlo s tou bakterií.Co myslíte? a href"http://www.novinky.cz/koktejl/135493-v-americe-objevili-bakterie-prinasejici-dest.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a a href"http://www.stoplusjednicka.cz/muz-ktery-porucil-desti-prvni-umely-dest-v-praze" rel"nofollow" http://www.stoplusjednicka.cz/ hellip /a

  Další informace


  Bod ve kterém je země na své dráze slunci nejblíže, se jmenuje

  a)perigeumb)apodeumc)perihéliumd)afélium

  Další informace


 • Co mám udělat, aby to vyšlo?

  Jsem zamilovaná do jednoho kluka ze třídy. Psali jsme si, povídali si, myslím, že si docela rozumíme. Prý se svěřuje jen mě. Taky už jsem s ním někde byla. Došlo i na líbání a občasné doteky, ačkoli s ním nechodím, ale propadla jsem okamžiku. Řekla jsem mu, že ho mám ráda a on řekl, že mě taky má rád, ale že nechce momentálně vážnej vztah, možná později, uvidíme . Říkal taky, že se mu líbí, že jsem malá. Jenže potom jsem udělala tu chybu, že jsem mu řekla, že chodím s jedním klukem, ačkoli to není tak úplně pravda. Chtěla jsem, aby žárlil. A vím, že to byla chyba! Já jen chtěla zjistit, jestli prostě něco cítí. A chvíli to tak vypadalo, protože se na něj ptal i sám od sebe a svým způsobem se s ním srovnával. Jenže mi pak řekl, že byl na silvestra s holkou, se kterou předtím chodil. Co mám teď dělat? (Chci napravit to, co jsem zpackala.) Mám ho ráda a nechci o něj přijít!

  Další informace


 • Může radioaktivní záření způsobit kyselý déšť?

  Zdravím,po delší odmlce jsem tu zase. Řeším jeden takový problém. Dostala jsem se do úskalí a potřebovala bych nějak logicky vysvětlit to, zda je teoreticky možné, že by po atomové válce (nedej bože, kdyby nastala), vznikly kyselé deště způsobené radioaktivním zářením. Nejsem fyzik a tak tomu celkem nerozumím. Navíc dejme tomu, že kyselé deště nejspíš pravděpodobně za tu uplynulou dobu nastanou a tak nezbyde lidem nic jiného, než hluboko pod povrchem vytvořit umělé město. To jsem odbočila. Jinak. Zajímal by mě váš názor. Těším se na odpovědi. Těm nejlepším dám bod k dobru o)Doplňuji:Miroslavst: A co třeba takové traviny?Popisuji tak trochu takové přímořské pobřeží, kde je hladina radioaktivity cca 20%. Před tím před 80 lety na tom místě proběhla atomová válka. Navíc stále bude probíhat střídání dne a noci. Když tak se na to mrknu, zatím je mi to nejasné. Díky za odpověď.

  Další informace


  Lze u člověka vyvolat stav flow uměle?

  Je to nějakým způsobem možné?

  Další informace


  Ako ziskat umely muzsky testosteron?

  Zdravim, chcel by som sa spytat ako sa dostat bud legalne alebo nelegalne k umelym hormonom - testosteron.Doplňuji:Pro Alesh: Športujem a chodim do roboty tak čo mi tu ideš vysvetlovat o sedeni za PC. A nebolo tam ani spomenute ze ten testosteron potrebujem ja takze by som cakal nabuduce mudrejsie odpovede s logikou :) Dakujem.

  Další informace


 • Chtěl bych se zeptat, lze na bobové dráze na Proseku být na jednom vozíku ve dvou ve starším věku? Nějak to nikde nemohu

  Bobová dráha

  Další informace


 • Kolik zaplatim za umely vrchni a spodni chrup?

  Hodně. Záleží na provedení a počtu zubů. Spekulovat nemá smysl - jedině navštívit zubaře. Ale pokud jde o kvalitní keramické zuby v provední zejména jako můsty (upevnění na zbývající původní zuby) které vydrží desti i více let, klidně bych počítal dost nad 50 tisíc Kč

  Další informace


  Jak vyvolat menstruaci?

  Nevíte, jak vyvolat první menstruaci? Prosím, nepište odpovědi takového typu jako: Buď ráda, že si to ještě nedostala. Prostě počkej. Proč to chceš? Nechtěj to, je to nepříjemné... atd.Já to prostě chci a je to moje věc, takže mi to prosím nerozmlouvejte.Poradili byste mi tedy prosím nějaké babské rady, jak ji poprvé vyvolat?

  Další informace


  Co vám vyšlo?

  a href"http://www.vestirna.com/www2/_minulyzivot/index.php" rel"nofollow" http://www.vestirna.com/ hellip /a tady je to správněDoplňuji:JÁ řezník na Soluni a zemřela v 55.

  Další informace