• Vyzivne na dite - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyzivne na dite. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vyzivne na dite

  • Co byste dělali, kdybyste měli doma tohle dítě, ?



    Další informace


    Byli jste nuceni nebo jste nutili své dítě hrát na nějaký hudební nástroj?!



    Další informace


  • Vyzivne a alimenty



    Další informace


  • Jaké jídlo se dá uvařit nejlevněji, ale za to výživné?

    Já si dělám např.těstoviny s kečupem.Co vy na to?

    Další informace


  • Proč je podle církve horší zabít nenarozené dítě, než dítě narozené?

    Vždyť je to vražda jako vražda.

    Další informace


  • Výživné dohodou

    Manžel je OSVČ a nechce přistoupit na výživné( 8 000,-Kč) sepsané OFICIÁLNĚ dohodou, protože přiznává nízké příjmy. Zajímá se soud o příjmy manžela, pokud sepíšeme dohodu o výživném? Nebo mám přistoupit na jeho čestné slovo a zažádat až v případě neplacení. Promlčecí lhůta je myslím 3 roky. P.S.Zatím bez problémů platí.

    Další informace


    16.12.2013 byl soud,syn svěřen do mé péče,rozhodlo se i o výživném.Kdy rozsudek nabývá moci a začne být placeno výživné.

    U rozsudku o výživném jsou podstatné dva údaje:1) rozhodnutí soudu o výši výživného (z rozsudku by mělo srozuumitelně vyplynout i to, od které doby bude povinná strana k Vašim rukám muset výživné hradit m- včetně dlužného výživného)2) nabytí právní moci rozsudku (tato lhůta běžně trvá 14 dnů, takže hned po začátku roku 2014 si zajděte na soud své vyhotovení rozsudku potvrdit jako pravomocné. Pokud povinná strana nebude výživné hradit včas a v plné výši, můžete potom přikročit k represním opatřením a žádat soud o vystavení platebního rozkazu nebo exekuci).

    Další informace


    Tento měsíc mi nepřišlo výživné z důvodu, že ex posílá platbu o měsíc dopředu. Může to takhle provést?

    Takže prý má předpaceno a nezaplatí. Máme před soudem, může to takhle provést? Že nepošle pro dítě peníze?

    Další informace


    Exekuce na výživné?

    Mám dotaz: Osoba A platí výživné, formou exekucí na plat, osobě B. Je možné aby osoba B obdržela jen část soudem určené výše výživného - cca 25% s odůvodněním, že zbytek jde exekutorovi??:-O

    Další informace


    Musí mít plnoleté dítě, kterému posílám vyživné, vlastní účet?

    Dodrý den.Musí mít plnoleté ditě kterému pos¨ílám vyživné vlastní ůčet,když nesouhlasím aby jim to chodilo na ůčet matky nebo cizí ůčet Děkuji za odpověd.Standa

    Další informace