• Význam věty: Ukázaná platí - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Význam věty: Ukázaná platí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Význam věty: Ukázaná platí

  • Co vše lze považovat za prázdná slova (věty, prohlášení)? O čem jsou, kdy nejčastěji vznikají?



    Další informace


    Jaké slovo doplnit do věty?



    Další informace


    Kdyby sametová revoluce proběhla o rok dříve, ... (dokážete vymyslet zajímavý konec této věty)?



    Další informace


  • Proč se píše s u věty Kdo s koho

    Dobrý den,může mi někdo vysvětlit, proč se u věty Kdo s koho píše s a ne z ?

    Další informace


    Jak spojit dohromady 2 věty v japonštině?

    jaká se používá spojka mezi větami, je jedno jestli jsou slučovací, odporovací,..

    Další informace


  • anglické věty ohledně vánoc

    Poradí mi někdo něaké anglické věty ohledně vánoc?Né že anglicky neumím ale dochází mi nápady

    Další informace


    Co vše můžeme vypočítat s použitím pythagorovy věty?

    Vím jen, že se s tím dá vypočítat úhlopříčka v obdélníku, nebo ve ctverci

    Další informace


    Co to v angličtině znamená, když někdo řekne na konci věty duh?

    Proč je to vtipný? To je nějaký citoslovce nečeho, nebo to říkaj nějaký venkovský vidláci nebo jak? gt a href"http://www.youtube.com/watch?v8qXxqdUUIS0" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:Pino76: dobře, a teď mi ještě přelož ten význam :))

    Další informace


    Jak poznat, jestli má soustava rovnic řešení podle Frobeniovy věty?

    Když výsledná matice je:1+2+3+4100-3-7+5-150-0-16-49-450-0-0-30-18Jak se pozná ta matice a rozšířená matice?

    Další informace


    němčina- věty na minulý čas

    Ahoj, potřebuju pomoct s těmito věty s minulým časem, opravdu si s nimi nevím rady.Seznámil jsem se se spousty nových lidí a učiteli.Ich eine Menge neuer Leute und Lehrer vertrout za machen.Musel jsem se začít učit. ich lerne gemusst.Naštěstí nepřibyl žádný nový předmět. Glücklicherweise aufgelaufenen kein neues Thema.a teď opravdu u kterých nevím.Na začátku bylo pasování bažanta.Ve školní jídelně vaří hrozně.Zvykl jsem si na tuto školu a jsem rád, že tu jsem.Byli jsme na seznamovacím kurzu, kde jsme se opravdu seznámili.Ty první překlady jsem zkusil přeložit, když tak mi je opravte a u těchto opravdu nevím a nechci sem psát nesmysly. Neni to DÚ (dopisuji si s kamarádem z německa) a i kdyby, tak jsem se snažil to vyřešit. Pomůžete mi prosím? :)

    Další informace