• WD My Passport, po smrti? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: WD My Passport, po smrti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - WD My Passport, po smrti?

  • Harry Potter a relikvie smrti část 2



    Další informace


    ...Jste též pro obnovení trestu smrti...??



    Další informace


    Kolik lidí zemře přirozenou smrtí během spánku?



    Další informace


  • Jaká je druhá část filmu Harry Potter a Relikvije smrti?

    Toto je otázka na ty, co na Potterovi 7, druhá část byli včera v kině. Stojí to zato? Bylo to ve 3D?

    Další informace


  • Co byste chtěli stihnout před smrtí?

    Co já vím, kdy příjde, kdyby zejtra, tak aspoň až po snídani :-)

    Další informace


    Existuje něco po smrti?

    Ahoj. Chtěl bych se vás zeptat co si myslíte o posmrtném životě?

    Další informace


  • WD My Passport Essential - šifrování



    Další informace


    Jak uložit Posel Smrti 1?

    Dej stáhnout,pak opiš text z obrázku dej uložit. a href"http://uloz.to/x75xQYSAosel-smrti-1-cz-rar" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a

    Další informace


  • Kolik států v USA má trest smrti?

    Kolik států v USA má trest smrti?

    Další informace


    Jakým způsobem ošetřit, aby mé dítě dostalo po mé smrti byt v družstevním vlastnictví?

    Jak ošetřit, aby v případě mé smrti po mně dostal syn byt, který bude v družstevním vlastnictví? Nemohu syna přihlásit do placení služeb, to bych platila vyšší poplatky. Lze syna jinou cestou přihlásit za člena družstva nebo jak to udělat, aby užívací právo v bytu v DV po mé smrti získal on?Doplňuji:Ad mosoj a dále na vysvěllenou: Budu si kupovat byt. Můj syn se mnou již nebydlí. Nechci nikoho šidit, jen jde o to, že budu sice v bytě bydlet sama, ale když ho za nemalý peníze koupím, tak bych aspoň chtěla, aby ho můj syn, který bude žít v podnájmu, po mé smrti zdědil, takže jaký byt si mám vybrat, jestli v Osobním vlastnictví nebo mohu uvažovat i o Družstevním?Nemohu syna přihlásit do nového bytu, protože bych platila poplatky za 2 lidi. Nejsem si jistá, zda družstevní byt mohu odkázat synovi, byla bych přece jen členkou družstva? Tak jestli z tohoto důvodu mám vybírat pouze byty v Osobním vlastnictví?

    Další informace