• Wifi ve stolnim PC - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Wifi ve stolnim PC. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Wifi ve stolnim PC

  • Format avi nejede ve stolnim DVD prehravaci



    Další informace


    Přehrávánání ve stolním DVD přehrávači



    Další informace


    Dal by se použít modem s WiFi k rozšíření WiFi signálu, jako router?

    Pro rozšíření signálu WiFi používám dva routery, které mám propojeny síťovým kabelem a vytvářím jednu síť WiFi v celém objektu, který jsem předtím jedním neobsáhl. Propojení je provedeno kabelem mezi hlavním routerem z přípojky LAN do přípojky LAN druhého routeru a oba routery jsou příslušně nastaveny, takže vytváří jednu síť WiFi, pod shodným názvem a heslem.Nyní bych potřeboval toto provést jinde. Mám navíc modem, který bych mohl použít a který má rovněž WiFi a nevím, zda by jej bylo možno použít stejně, místo toho druhého routeru (rovněž pro rozšíření sítě WiFi), s tím, že by do něj byl kabel opět zapojen do jeho přípojky LAN, jako u routeru. Nemá někdo s tímto nějakou zkušenost, případně povědomost? Díky za odpověď.

    Další informace


    Pomalá wifi (11Mb/s na Wifi G kartě)



    Další informace


    Anténka na WIFI



    Další informace


    Špatný signál Wifi pomuže WiFi Router



    Další informace


    Android 4.0.3 - Wifi se sama vypina



    Další informace


    wifi router a pc bez wifi



    Další informace


    Jak propojit dva wifi routery pro zesílení wifi?

    Zdravím, mám doma dva wifi routery (2x huawei echolife hg520i) a chtěla bych je nějak propojit, abych zesílila signál wifi, jelikož mám jeden router v obýváku a wifi ve druhém pokoji je příliš slabá a proto bych jí chtěla zesílit přes druhý router. Jde to nějak? Případně jak?

    Další informace


    WIFI - takovej adapter aby to vysilalo wifi signal do notase



    Další informace