• WIFI zesílení signálu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: WIFI zesílení signálu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - WIFI zesílení signálu

  • Je problém s příjmem signálu ze satelitu, když je část paraboly a konvertor zasypán sněhem?



    Další informace


    Mikrofon na zesílení hlasu



    Další informace


    Co je zdroj signálu u TV?



    Další informace


    Dá se nějak posílit signál na mobilní telefon, tam kde je hodně slabý, například připojením na anténu?



    Další informace


    Jak zobrazit kvalitu signalu na tv



    Další informace


  • Nevíte někdo, jak dosáhnout zesílení hlasitosti audio souboru ve formátu mp3?

    Nějaký editor na muziku na váš problém bohatě poslouží tento free prorámek (viz. odkaz dole), můžete přidávat efekty, stříhat, atd., ale existují samozřejmě daleko profesionálnější a složitější.

    Další informace


  • Nákup trička s detektorem wifi signálu

    Zajímalo by mne, zda je možné tričko s detektorem wifi signálu koupit také v některém obchodním centru. Chtěla bych ho napřed vidět naživo a vyzkoušet.

    Další informace


  • Generovani VGA signalu



    Další informace


    Krizeni signalu wi-fi



    Další informace


    Zesílení wifi pomocí druhého routeru (přenos signálu na jiné podlaží)?

    Ahoj,zajímalo by mě, zda mohu NĚJAKÝM routerem příjmout v přízemí wifi signál z routeru v 1. patře a díky tomu tahat novou wifi v přízemí nebo jednoduše přístroje připojit LAN kabelem. Chápu, že vše by teoreticky záviselo na kvalitě spojení mezi oněma dvěma routerama, ale zajímá mě, zda s tím někdo má už zkušenost, případně jaký druhý router do přízemí, by jste mi doporučili. Dostal jsem dobré reference na ASUS RTN10, ale nemám potvrzeno viz. výše. Děkuji za rady.Doplňuji:Nahoře je jedno stolní PC a je připojeno k routeru Zyxel od Tmobilu. DOle je jedno PC a Xbox360. Ten Asus router fci Repeater má. a href"http://www.asuscentrum.cz/eshop/Site/Routery/ASUS-RT-N10U-verze-B-4-port-Wireless-N150-Router-4x-10-100-1x-USB-802-11n-150-Mb-s.html" rel"nofollow" http://www.asuscentrum.cz/ hellip /a Taky jsem chtěl prostě stáhnout dolů kabel, ale konstrukční vlastnosti baráku nedovolují provrtat patro v požadovaných místech :-(

    Další informace