• Windows 8 a problém s dvd mechanikou - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Windows 8 a problém s dvd mechanikou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Windows 8 a problém s dvd mechanikou

  • Jak vyřešit problém s přehráním DVD s AVI soubory v TV se zabudovaným DVD přehrávačem



    Další informace


  • Problém s DVD mechanikou při načítání... PS: spěchá



    Další informace


    Jak si mužu stahnuty film přehrat na dvd, aby mi to hralo v dvd?

    AHOJ mohl by mi někdo poradit jak si mužu stahnuty film přehrat na dvd aby mi to hralo v dvd? zkoušela sem to přes nero film se mi přepalil ale v dvd mi to nehraje a nikomu jinemu take.

    Další informace


    Problem s mechanikou?



    Další informace


    Jak přepálit film z jednoho dvd na čisté dvd? program?

    Proto se dělá originál DVD větší než prodávané DVD prázdné, aby to nešlo.Možná existuje program, nevím, ale pokud bych to dělal já, tak si DVD rozbalím a vyberu jen soubory s filmem a nic víc. Mělo by se to vejít. A jinak tady je návod: a href"http://technet.idnes.cz/navod-jak-zkopirovat-film-na-dvd-dak-/software.aspx?cA061004_203956_software_dvr" rel"nofollow" http://technet.idnes.cz/ hellip /a mimochodem po napsání do gůglu: přepálit dvd na dvd :D

    Další informace


    DVD RW mechanika neukazuje dvd média



    Další informace


    DVD-RAM převod na DVD-R



    Další informace


    Ako vytvorit z videa nahraneho v DVD rekorderi DVD s menu?



    Další informace


    Vypalování DVD ve Windows DVD Maker

    Už to tady bylo mnohokrát, ale...Stáhla jsem si film z ulož.to s příponou .avi (video kodek ffodivx a zvukový kodek a52)Prvně jsem to zkoušela vypálit jako datový disk na CD, ale nepřehrávalo se to. Pak jsem zjistila že můj DVD přehrávač umí přehrát jen DVD a MPEG4 (ani mp3 nebere).Tak jsem to vypálila v programu Windows DVD Maker na DVD má to čtyři kapitoly, ale...Kvalita je teda naprosto příšerná a zvuk jde jen v první kapitole. Zkoušela jsem to přehrát na notebooku a je to stejné. Jak to mám udělat aby to hrálo?

    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi DVD RAM a DVD ROM?



    Další informace