• Windows Vista Home Basic- pouziti product key - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Windows Vista Home Basic- pouziti product key. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Windows Vista Home Basic- pouziti product key

  • Windows Vista Home Premium - Oprava Zvuku

    Ahoj, mám dotaz. přestal mi po dlouhé době(9let) fungovat zvuk. Měl jsem z PC zapojený kabel do basy od Labtec a do ní zapojený ještě reprák.Dnes mi ale nešlo nic. Zkusil jsem dát do zelené zdířky v Pc i jiné prepráky či sluchátka a neslyšel jsem žádný zvuk.Všechno v Pc (V nastavení zvuku) je v pořádku. Když jsem to zkusil opět zapojit do původního stavu , slyšel jsem pípání , které se měnilo když jsem dával zvuk nahlas či ztlumoval. Vypojil jsem to vše, ale zvuk mi stejně nejde.Potřeboval bych tedy pomoci s nastavením do ještě původnějšího stavu,kdy šel zvuk přímo z PC. Pomůže mi někdo s návodem jak na to? Mám tedy WindowsVista Home Premium , Dík a Ahoj

    Další informace


    Jednoduchá databáze ve Visual Basic



    Další informace


    vista home premium mi prestala prehravat avi format



    Další informace


    Můžu prodat Windows XP Home Edition s garanci funkcniho product key??



    Další informace


    rozmazany product key na os



    Další informace


    windows 7 product key z 32 bit verze na 64bit verzi

    Zdravím má windows 7 ultimate 32 bit. a zajímalo by mě jestli by se dal použít klíč z 32. bit verze na 64 bit. verzi ten klíč je už aktivovanej na 32 bit verzi ale jenom tak ze zajimavosti windows 7 mam OEM předem děkuji.

    Další informace


    Aktivace windows Vista Home Basic



    Další informace


    notebbok toshiba mám zadat product key



    Další informace


    Nefunguje product key u MS Office 2007



    Další informace


    Problém s bootováním Acronis Disk Director suite (Vista home prem.)



    Další informace