• Windows XP-zahlcují se - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Windows XP-zahlcují se. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Windows XP-zahlcují se

  • Nevadí že mám doma na pc Windows 8 enterprise? Není rychlejší Windows 8 home premium? Jaké to má výhody a nevýhody?

    To co máš doma je hlavně pro profíky a ty to (promiň) dle tvého dotazu ani využít neumíš.Máš to, tak s tím pracuj jak potřebuješ a nezkoumej zbytečnosti.NázorDoplňuji:Edit: ..pro podniky..

    Další informace


    Windows 8, Problém s pruzkumníkem Windows



    Další informace


    Jsou Windows 10 hardwarové požadavky pro funkčnost nižší jak u Windows 7?

    Jaké je minimum pro spuštění?

    Další informace


    Windows 8 na Windows 8.1



    Další informace


    Windows 98 a Windows Xp možnost instalace?

    Už si to přesně nepamatuji, ale dřív jsem měl 98mičky a na nich jsem hrál jednu hru. Pak jsem nainstaloval xpéčka a mám takové tušení, že se mě to zeptalo, zda chci 98mičky nechat. Myslím, že jsem kliknul na ano a tu hru jsem vlastně na xp mohl hrát.Pak jsem předělával systém a nechal jsem jen instalaci Xpéček a hra už nešla.Někdo mi kdysi radil nějaký emulátor, ale to jsem zkoušel a nešlo to. Ani na kartě programu v záložce kompatibilita to nepomohlo.Takže otázka zní: Doporučovali byste, abych si nainstaloval zpět 98mičky a na ně xpéčka? Nebo na to mám kašlat?

    Další informace


    Uloženie scenára v programe Windows Movie Maker do Windows Media player a napalenie na DVD



    Další informace


    Po naběhnutí instalace Windows 7 z BOOTu se instalace nespustí a sekne se při naběhuntí modrého okna Windows ?

    Zdravím, Vlastním Windows 7 x64bit CZ a před 2 lety jsem jí již na můj počítač nahrával z bootovatelného DVD vše bez problému, teď jsem chtěl udělat to samé tedy spustit instalaci z DVD a instalace naskočí ukáže se modré okno Windows a dál nic veprostřed je pouze kurzor myši a žádná možnost výběru Další, Storno atd.Zkoušel jsem jak DVD tak USB flashdisk stejný výsledek.Jen snad problém na hardisku, jelikož před dvěma lety vše fungovalo jak má nebo lze Windows product key použít jen jednou a pak vám už ani nenabídne instalaci a sekne se ve stejném místě ?Za vaši rady stokrát děkuji.

    Další informace


    Windows mobile 6.0 HTC (chci originál Windows Mobile)



    Další informace


    Windows - vista - instalace na Windows XP.



    Další informace


    Windows Xp ===> Windows Vista



    Další informace