WMP 12 mi nepřehává mp3 - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: WMP 12 mi nepřehává mp3. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jak mám nahrát písničky ve formátu mp3 na CD, když mé rádio v autě nepřehraje mp3?jedná se o rádio/navigaci NexusDalší informace |
Nefunguje obraz ve WMP 11Další informace |
Dotaz týkající se hudebních souborů MP3. Jaký datový tok (bitrate) považujete za přijatelný?Osobně považuji za dolní hranici kvalitního poslechu 128 kbps. Dnes se často se používá kolem 160. Jak to máte vy?Doplňuji:Asi mám blbej hudební sluch, ale rozdíl mezi 128 a 320 já prostě nepoznám.(přičemž stejná skladba při 320 je asi 3krát větší než 128kbps)Další informace |
wmp 11 - jak obejít ověření pravosti?Další informace |
WMP - ObrazDalší informace |
Průvodce médií ve wmpDalší informace |
WMP takový zvláštní problém.Další informace |
Nejde mi on-line vysílání ve WMPDalší informace |
prestalo fungovat prehravani titulku u videi ve WMPDalší informace |
Existuje nějaký prográmek, který mi přeformátuje video na mp3 ???Existuje??? A pokud ano (což si myslím, že ano), který by jste mi doporučili a máte s ním nějáké zkušenosti??? Jsem laik :DDalší informace |