• Z jakého důvodu je zde tolerováno ukradnout jinde a vložit sem odjinud zpracovaný text druhého? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Z jakého důvodu je zde tolerováno ukradnout jinde a vložit sem odjinud zpracovaný text druhého?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Z jakého důvodu je zde tolerováno ukradnout jinde a vložit sem odjinud zpracovaný text druhého?

 • Z jakého důvodu se říká...  Další informace


  Z jakého důvodu se neopraví Atletický stadión na Strahově ?  Další informace


  Je zde útulno a hezky. Nechcete přijít sem? Zdá se, že musíte sledovat TV seriály?  Další informace


 • Kde bezpečně archivovat digi fofografie? A z jakého dúvodu tam?  Další informace


 • Přišel už někomu přeplatek na daní( díte, poplatník)? Brno? podávala sem 31.3.2014,,díky  Další informace


 • nejlépe, nejkrásněji vizuálně zpracovaný film

  Nevím jestli nejlépe, ale parádně si s vizuální stránkou pohráli tvůrci třeba ve filmu Kill Bill nebo Amélie z Montmartru.

  Další informace


 • Máte respekt k vegeteriánů? pokud ano z jakého důvodu?

  Respektuju je - jejich rozhodnutí - ale proč bych - u všech všudy, měl pociťovat respekt k vegetariánům???Vegetariánství není nic obecně prospěšného, nic obdivuhodného, nic výjimečného.Podobně necítím respekt k (ne)konzumentům masa, alkoholu, kávy, čaje, tabáku... Každý si (ne)kazí zdraví podle svého, ne?-)

  Další informace


 • Z jakého důvodu nechal Klement Gottwald popravit Rudolfa Slánského ??

  Byl jeho nejlepším přítelem a taky první tajemník UV KSČ. Tak proč ??

  Další informace


  Nevíte, jaký má původ věta: Zde je Rhodos, zde skákej. S čím nebo s kým souvisí?

  Hīc Rhodos, hīc saltā! - Zde je Rhodos, zde skákej. Význam:Tato bajka ukazuje, že pokud něco lze dokázat skutkem, je o tom každá řeč zbytečná.

  Další informace


 • Příkazový řádek windows : vložit text  Další informace


  Přátelé, chci zde vložit fotografii přes http://www.ulozisko.sk, ale z mého prohlížeče (chrome) nejde fota nahrát.

  Jsou i jiné, kde se po kliknutí zobrazí a není je třeba stahovat do PC jak je tomu u leteckaposta.cz ?Doplňuji:Využil jsem radu badiska, kterému děkuji a samozřejmě i bedymu. Ten třetí (mosoj) příspěvek ? Nevím co bych dodal. Snad jen, že to je uražená ješitnost!

  Další informace


  Nevíte někdo prosím, jak zjistím z jakého důvodu mi zablokovali účet na tracker.cztorrent.net?

  Nevím o tom, že bych něco porušila. :(

  Další informace


  Jak sem, na Odpovědi, mám vložit písničku?

  Např. obrázky se dají vkládat přes a href"http://www.nadapenny.com." rel"nofollow" www.nadapenny.com. /a Obrázek se tam nahraje, zde se vloží odkaz a všichni přítomní se na něho mohou podívat. Na jakou stránku mohu nahrát písničku a následně sem vložit odkaz, na kterém písnička je?Díky

  Další informace


  Jak se povedlo sem vložit úplně prázdnou odpověď?

  Včera tu padla otázka ohledně zákazu volby „jiná možnost“ bez následného doplnění. Mne více zaráží úplně prázdná odpověď. Uniká mi, jak se ji autorovi podařilo vložit._________Doplňuji:Snad se nám podařilo takto na problém upozornit i admina.Děkuji za všechny odpovědi.Přemýšlela jsem, kterou odpověď mám nominovat. Nejvíc se milíbí Keplerova reakce dole v diskuzi, takže nominuji jeho odpověď,přestože na nominaci na první pohled nevypadá…

  Další informace


 • Z jakého důvodu je zde tolerováno ukradnout jinde a vložit sem odjinud zpracovaný text druhého?

  S tím, že je snad omluvou uvést zdroj, kde se to ukradlo, ale nedej Bůh, kdyby někdo, naprosto to stejné, udělal s obrázkem.Autorství snad jedno a totéž jest, jen při rabování cizích textů si to snad nepřipouštíte?

  Další informace


  Nesl by vlastník kola odpovědnost za tuto past, kdyby se při pádu zranila osoba, která mu chtěla kolo ukradnout?

  a href"https://www.facebook.com/LADbible/videos/3318025131577987/" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a

  Další informace


  Který zákon dokazuje, že se cigarety musí prodávat od 18 a kouření je tolerováno od 15??

  Jde o zákon , který uvádí Sbírka: 305/2009, částka: 91/2009 a který mění zákon č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisůZÁKONze dne 24. července 2009,kterým se mění zákon č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovýmivýrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů,ve znění pozdějších předpisů. a href"http://www.epravo.cz/top/zakony/sbirka-zakonu/zakon-ze-dne-24-cervence-2009-kterym-se-meni-zakon-c-3792005-sb-o-opatrenich-k-ochrane-pred-skodami-pusobenymi-tabakovymi-vyrobky-alkoholem-a-jinymi-navykovymi-latkami-a-o-zmene-souvisejicich-zakonu-ve-zneni-pozdejsich-predpisu-17326.html/" rel"nofollow" http://www.epravo.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Z jakého dúvodu se říká?

  Běda mužům (doplňuji I ŽENÁM), kterým žena vládne ?Doplňuji:Co si o tom asi říkají poddaní spojeného království?

  Další informace


  Dobrý den.Na procházce se psem sem byla viděla svědkem viděna,jak sem našla a do kapsy strčila penězěnku.nic sem nenašla

  celé bude řešit přetupková komise,jak toto probíhá?děkuji za odpověď..

  Další informace


 • Z jakého duvodu se nosí dress code ve firmách, kde se nesetkávají se zákazníkem?

  Použitie dress code - predpísaného oblečenia nie je len o vzťahu firmy voči zákazníkovi a verejnosti, ale i o vzťahu zamestnanca voči firme aj naopak. Niekto to môže považovať za pracovné oblečenie, niekto tým vyjadruje svoju príslušnosť k svojmu cechu .

  Další informace