• Z jakého důvodu se tvoří akné? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Z jakého důvodu se tvoří akné?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Z jakého důvodu se tvoří akné?

 • Co na akne  Další informace


 • Používá Nokia ve svých telefonech pouze systém Android? Z jakého důvodu ne třeba také Windows?  Další informace


 • Z jakého důvodu má zpěvačka P!nk ve svém jméně vykřičník?

  Proč tam nemá normální i, když se to čte Pink, ale má tam vykřičník?

  Další informace


 • Může nekdo mit akné v nosu?

  Ano, ale nejspíš to není akné, ale takový malý hnisavý vřídek. Může být zapříčiněn malou oděrkou - rankou, která se zapoudří a začne hnisat. Je to malé, ale bolestivé. Jde to vymáčknout, ale blbě a bolí to, ale jde to. Poté to ještě chvíli bolí na dotek, ale většinou to po pár dnech vymizí.

  Další informace


  Jak se co nejrychleji zbavím akné ? :/

  Znáte nějaký rychlý a zaručený způsob ? :D

  Další informace


  Jak by měl vypadat zdravý jídelníček proti akné?

  Mám mastnou pleť a akné. Používám různé produkty od Mixa nebo od Garnier. Trochu to pomáhá, ale po chvíli se pleť vrátí do původního stavu. Poradíte mi z čeho by se měl skládat, nebo jak by měl vypadat jídelníček proti akné? Děkuji za radu

  Další informace


 • Z jakého jazykového důvodu má většina jazyků název pro Itálii - (Taliansko,Italy, Itálie atd.) A poláci mají Włochy?  Další informace


  Z jakého důvodu vybírají lidi Kč z vkladového bankomatu, když jsou hned vedle další 2 bankomaty pouze na výběry?

  Bankomaty stejné banky.Zdržují tak ty, kteří chtějí vkládat a jiný bankomat použít nemohou.Proto je tam přece bankomatů víc, aby mohlo být současně odbaveno víc klientů.

  Další informace


  Z jakého důvodu není vhodné se ptát na věk ženy, pokud je to neslušné, proč?

  No - jak které....osmnáctka se asi nenafoukne,od cca třiceti se doporučuje obezřetnost.Zvlášť model diblík ,kterému je víc, než třicet let - ten se nafukuje okamžitě a exploze nebývá nic vyjimečného.U mužů existuje vzdálená podobnost - tzv. druhomízáci .Jsou to lidé,kteří mají subjektivní pocit,že by měli brát vážně tikot hodin.. -Obecně to souvisí s instinktem Zachování druhu a role obou pohlaví v tomtéž.Pro ilustraci:Chytrá obecně rozšířená rada praví: nikdy se neptej ženy na věk, nemusel bys dobře pochodit. Jak se ale ukazuje, do seznamu citlivých otázek se pomalu začíná řadit i ta zjišťující velikost boty. Jak se totiž ukazuje, ženám se pomalu, ale jistě zvětšují chodidla a průměrná velikost neustále roste. A mít velkou nohu považují mnohé ženy a dívky za maskulinní, a tudíž nepříliš žádoucí.(Net)

  Další informace


 • Z jakého důvodu nemohou likérky prodávat svůj alkohol z letošního roku? Přece snadno mohou prokázat původ a kvalitu.

  Protože ten špatný alkohol byl vyroben letos (pančovali ho metylalkoholem a ten získávali z nějaké nemrznoucí směsi do aut - a tam se metyl přidává od ledna letošního roku). A ten letošní jedovatý chlast opatřili falešnými etiketami mnohdy dost podobnými těm, co dávají likérky.

  Další informace


 • Vysvětlete mi, z jakého důvodu jsou skutečné kapacity pamětí vždy menší, než kolik udává výrobce .... !

  Ať už je to pevný disk, nebo růze flešky atd.Dám příklad:Koupil jsem si 4GB flash paměť - skutečná kapacita 3,81 GBV alze jsem koupil externí pevný disk s deklarovanou kapacitou 500GB, jeho skutečná kapacita, prázdného disku, je jen 465GBKdysi jsem si koupil flešku 1GB, ale její kapacita byla jen asi 950 MBJak je možné, že to ti výrobci nedodržují ?Doplňuji:Michal Kole gt tento argument neberu, jelikož skutečná velikost ve dvojkové soustavě je:1 kilo 1000 1024 v dvojkové soustavě1 mega 1 000 000 1 048 576 v dvojkové soustavěČili velikosti by potom měly být spíše větši, nežli menší...

  Další informace


 • Akné v těhotenství

  Dobrý den,chci se vás zeptat jestli mohu používat aknecolor (pasta)v průběhu těhotenství.Děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Z jakého důvodu je 1/3 mladých Italů bez práce,opravdu za to může dlouhotrvající hospodářská krize v Itálii?

  Zajímalo by mě,jak je možné že až 1/3 mladých Italů hledá práci a to skoro i u mladých Řeků i Španělů,to se Italům a Řekům i Španělům nechce pracovat v zahraničí když je u nich 32,2 procenta nezaměstnaných mladých lidí? co osobně vím tak do Německa před 6lety přijelo několik desítek tisíc Italů,Řeků a Portugalců i Španělů kteří měli zachranit Německo na trhu práce a opravdu xxx Italů a Řeků i Španělů skoro je v Německu jako už doma a neuvažuji o návratu do Itálie a Řecka i Španělska a Portugalska...tak kde je problem opravdu za to může dlouhotrvající hospodářská krize v Itálii která dopadá nejtvrději na mladé lidi. Děkuji a href"https://m.novinky.cz/articleDetails?aId465025 sznu1vHe7aZrZzMwEGJg mId5 sId5" rel"nofollow" https://m.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Z jakého důvodu se tvoří akné?

  I u dospělých jedinců?

  Další informace


  Koloidní stříbro na akné?

  Zdravím, má někdo zkušenost s koloidním stříbrném na akné? Někde jsem vyčetla, že je to přírodní antibiotikum. Tím pádem se nesmí používat dlouhodobě, ne?

  Další informace


  Je dobré akné pupínky vymačkávat?

  Někde jsem slyšel , že se tím zanáší infekce co myslíte Vy?

  Další informace


  Jak se účinně zbavit akné?

  Je nějaký přípravek, co pomůže na akné a pupínky, aniž bych musel chodit do lékarny? Děkuju.

  Další informace


  Jak se zbavit akné? Něaké rady přípravky nepomáhají?

  chci se zbavit akné mám pupínky po celém obličejí a když jsem si koupuil anekolik přípravku tam to nepomohlo nevíte jak se toho zbavit ?

  Další informace


  Jak se zbavit akné na zádech?

  Nevíte, někdo jak se zbavit akné na zádech. Na internetu jsem četla hodně přípravků např.tea tree oil, ale nevím jestli je to možné používat i na záda. Porádíte mi prosím?

  Další informace


  Jak se zbavit akné co se mi objevilo po horečcepo horečce??

  Teď jsem měl tři dny horečku,takže se mi hodně mastila pleť a na obličeji se mi vytvořilo akné. Pleť si normálně čistím jenomže teď ani to nepomohlo. Jak se toho mám zbavit popř. co na to mám dát aby se to trošku zlepšilo? Předem děkuji za radu :)

  Další informace