• Z ničeho nic přestal z routeru jít internet, ale přímo z modemu do NTB to jde - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Z ničeho nic přestal z routeru jít internet, ale přímo z modemu do NTB to jde. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Z ničeho nic přestal z routeru jít internet, ale přímo z modemu do NTB to jde

  • Jak z toho kola ven? Kdo nic nedělá, nic nezkazí, byť chybami se člověk učí, tedy bez nich nic neumí. Co pak může dělat?



    Další informace


  • Problemy z niceho nic



    Další informace


  • Nevíte někdo jaký kodek je zapotřebí na windows Vista?Přestal mi jít totiž zvuk.Děkuju



    Další informace


    Z ničeho nic mi přestaly fungovat sluchátka, kde může být chyba? Zapojené jsou ve správný zdířce, ale nic není slyšet.



    Další informace


    Najednou mi mobil přestal brát paměťovou kartu a nic se mi tam nevejde. Co s tím?



    Další informace


  • Když se jde na ples či do divadla v těch objemných šatech, že mají 1m v průměru jde se někde převléknout přímo na míst

    např. na záchodě nebo je pro to extra cimra jak pro pány tak pro dámy ?jet pro muže v kvádru autobusem je celkem bezproblémů,akorát budou někteří divně koukat.ale u ženy, už je to vzhledem k objěmu komplikovanější, že by se nevešla do sedadla nebo by si je zašpinila, pokud by navíc pršelo či padal sníh.

    Další informace


  • Propojeni modemu a WIFI Routeru



    Další informace


    Počítač z ničeho nic ,,zeslábnul'.

    Ještě asi před týdnem mi PC běžel úplně v pohodě, ale jen tak po nejakych dnech se hrozne zpomalil a casto se mi seka např. když jsem jenom na internetu nebo když otevřu nejakou slozku tak obcas dlouho trva nez se otevre a co se tyce her, tak vetsina se taky silene seka a dlouho nacita a u nekterych jsem dokonce musel znatelne snizit detaily, ale ani to moc nezabranilo sekani. Zkošel jsem už pomalu všechno: CCleaner, defragmentaci, přes antivir kontroloval, jestli neni PC zavirovany (tam sice neco bylo, ale to uz jsem vyresil a stejne nepomohlo),atd. ,atd.Opravdu nevim co s nim je. Nejspis se přeinstalaci operacniho systemu nevyhnu. Nevedeli byste jeste nejake rady ?

    Další informace


    Propojení routeru s ntb



    Další informace


    Zablokovaná stránka z ničeho nic



    Další informace